Bydlení

Reprezentační prodejna Potten & Pannen – Staněk podle projektu Ing.Arch. Petra Václavka, který dal vzniknout designově unikátnímu obchodu značkových kuchyňských a domácích potřeb předních světových značek. V roce 2012 se dostala mezi finalisty světové soutěže retailových konceptů EuroShop RetailDesign Award.
Zákazníkům nabízí výrobky prémiové švýcarské značky cremesso, včetně možnosti ochutnat vlastnoručně připravenou kávu nebo čaj a zároveň výběr z dalšího sortimentu Potten & Pannen – Staněk.
Přírodní dřevo vytváří příjemný rámec, který akcentuje precizní zpracování a ušlechtilost nejen výrobků z mědi a oceli, jakými jsou nabízené solingenské nože ZWILLING J.A. HENCKELS, francouzské nádobí MAUVIEL 1830, americké roboty KitchenAid, ale dává vyniknout i živým barvám tradiční keramiky EMILE HENRY, německých doplňků a designových košů WESCO i francouzských nožíků OPINEL. Matné černé opláštění schodiště v prostoru vytváří solitérní objekt, který jakoby symbolicky spojoval hmatatelný svět pozemský s nočním nebem.

Save Icon selectedSave Icon
POTTEN-PANNEN_1

POTTEN & PANNEN - STANĚK

close iconZavřeno
hours

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

SCANquilt
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!