Bydlení

Reprezentační prodejna Potten & Pannen – Staněk podle projektu Ing.Arch. Petra Václavka, který dal vzniknout designově unikátnímu obchodu značkových kuchyňských a domácích potřeb předních světových značek. V roce 2012 se dostala mezi finalisty světové soutěže retailových konceptů EuroShop RetailDesign Award.
Zákazníkům nabízí výrobky prémiové švýcarské značky cremesso, včetně možnosti ochutnat vlastnoručně připravenou kávu nebo čaj a zároveň výběr z dalšího sortimentu Potten & Pannen – Staněk.
Přírodní dřevo vytváří příjemný rámec, který akcentuje precizní zpracování a ušlechtilost nejen výrobků z mědi a oceli, jakými jsou nabízené solingenské nože ZWILLING J.A. HENCKELS, francouzské nádobí MAUVIEL 1830, americké roboty KitchenAid, ale dává vyniknout i živým barvám tradiční keramiky EMILE HENRY, německých doplňků a designových košů WESCO i francouzských nožíků OPINEL. Matné černé opláštění schodiště v prostoru vytváří solitérní objekt, který jakoby symbolicky spojoval hmatatelný svět pozemský s nočním nebem.

Save Icon selectedSave Icon
POTTEN-PANNEN_1

POTTEN & PANNEN - STANĚK

open iconOtevřeno
hours

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

PET CENTER
Otevřeno
SPARKYS
Otevřeno
YANKEE CANDLE
Otevřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!