Elektronika
Koloběžka, aku vysavač, sonický kartáček? V DATARTu najdete vše na jednom místě! Máme pro vás široký sortiment velkých a malých spotřebičů, televizorů, smartphonů, notebooků i příslušenství. Aby byly nákupy ještě pohodlnější, nabízíme vám také opravdové služby jako např. DOPRAVART, se kterým vám nový spotřebič přivezeme, vyneseme i nainstalujeme, nebo vyzvednutí RYCHLART už do 30 min. v našich prodejnách.

Rádi se postaráme také o již vysloužilé spotřebiče a ostatní elektrozařízení. V rámci DOPRAVARTu odvezeme třeba vaši starou ledničku či pračku, pokud máte doma naopak např. nefunkční robot, můžete jej zdarma přinést na naši prodejnu a my zařídíme jeho ekologickou likvidaci.

Koupili jste si u nás nový mobil, chytré hodinky nebo tablet? Nenechte nic na náhodě a rovnou si u nás tato zařízení na počkání opatřete ochrannou fólií na míru! Fólie InvisibleShield je extrémně odolná, prakticky neviditelná a neomezuje citlivost dotyku.

Budeme se těšit na vaši návštěvu! Váš opravdový elektrospecialista.
Save Icon selectedSave Icon
datart-478

DATART

close iconZavřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Všechno, co potřebujete, si v naší prodejně vyzvednete zdarma už do 30 minut od objednání! A to se hodí! Říkáme tomu RYCHLART!

06/03/23 - 31/03/23

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

VODAFONE
Zavřeno
SAMSUNG
Zavřeno
STÁNEK
DYSON
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!