Elektronika

Skutečný elektrospecialista!

Jsme rádi, že Vás zajímá svět kvalitní spotřební elektroniky za příznivé ceny. V našem obchodě DATART objevíte rozsáhlý sortiment domácích spotřebičů, audio a video techniky, PC i telekomunikační techniky včetně nepřeberného množství příslušenství.

Výhodným nákupem však naše péče zdaleka nekončí! Využít můžete bezkonkurenční nabídku služeb, například:

• Pojištění výrobků s prodlužením záruky na 3 roky Vás ochrání od výdajů na opravu či pořízení nového výrobku. I ve třetím roce se vztahuje nejen na poškození a odcizení, ale i na funkční vady.

• Prodloužená záruka až na dobu 5 let Vás zbaví starostí s nefunkčním televizorem, DVD, fotoaparátem, kuchyňskými spotřebiči a dalšími vybraným zbožím. V případě poruchy Vám výrobek opravíme za podobných podmínek jako v zákonné záruční době. V případě TV vám zapůjčíme náhradní.

• Datart doprava na jakoukoliv adresu v ČR. K tomu nabízíme i další úkony: doneseme výrobek až na místo určení, provedeme základní instalaci, odvezeme obalový materiál a budete-li si přát, i starý spotřebič k ekologické likvidaci.

• Záruka bleskové výměny Vám dává jistotu, že v případě reklamace výrobku během 24 měsíců od zakoupení Vám jej okamžitě vyměníme za nový. Služba se týká řady výrobků pro domácnost, pro péči o tělo i z oblasti audio/video.

Přijďte se přesvědčit, že Datart je skutečným elektrospecialistou, který si Vás bude vážit a nabídne Vám atraktivní služby i skvělé ceny, které jsou v prodejně stejné jako na e-shopu.

CENY PRO VÁS NEUSTÁLE SLEDUJEME A UPRAVUJEME, V DATARTU TAK MÁTE VŽDY GARANCI NEJLEPŠÍ CENY.

datart-478

DATART

close iconZavřeno
hours

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

NEJNOVĚJŠÍ NABÍDKY
SAMSUNG
Zavřeno
O2 Guru
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!