Móda

V čem se obchod eobuv.cz MODIVO liší od ostatních míst s botami?

Zcela neopakovatelnou zkušeností z nakupování. Obchod eobuv.cz MODIVO spojuje největší výhodu nakupování v internetu (dostupnost desítek tisíc modelů bot, oblečení a doplňků) s tím, co je nejlepší během nákupu v kamenných prodejnách (možnost vyzkoušet si všechny věcí přímo v obchodě).

Kamenné prodejny eobuv.cz jsou propojením lásky k módě a inovativních technologií. K prohlížení nabídky můžete využít tablety, které jsou dostupné přímo v obchodě. Díky tabletům můžete snadno filtrovat produkty, například podle ceny, barvy, modelu, materiálu nebo velikosti. Produkty lze také objednat předem. Na multimediálních obrazovkách se navíc zobrazuje aktuální nabídka daného obchodu.

Na zákazníky obchodu eobuv.cz MODIVO čeká 100.000 produktů dostupných přímo na místě. Díky komfortním interaktivním zkušebním kabinkám si můžete vyzkoušet oblečení pohodlně na jednom místě. Produkty Vám budou doručeny maximálně do 3 minut ze skladu, který se nachází přímo v obchodě. Sortiment je neustále aktualizován, takže každý den přibývají stovky nových produktů.

Mnoho zákazníků si chce boty vyzkoušet, než je koupí.


My Vám dáme možnost bezplatného online objednání vybraných produktů s možností vyzvednutí, vyzkoušení a platby přímo v obchodě.

Jak to funguje?
1. Objednejte si vybrané produkty na našich webových stránkách eobuv.cz a modivo.cz
2. Během zadávání objednávky zvolte způsob doručení “vyzvednutí v obchodě”.
3. Vybrané produkty doručíme do obchodu do 24H a poinformujeme Vás SMS zprávou.
4. Navštivte obchod a vyzkoušejte produkty v pohodlných podmínkách - zaplatíte pouze za to, pro co se rozhodnete

Obchod v číslech:
● 1800 m2 prostoru
● 100.000 produktoů ve skladu
● 10 interaktivních zkušebních kabinek Modivo
● 40 osob obsluhy
● 50 displejů systému digital signage
● 40 tabletů pro pohodlné nákupy
● 2 místa esize.me
● 1 robot Pepper

Na místě může zákazník nejen vidět, vyzkoušet a zaplatit za produkty, ale následně provést i vrácení (také těch produktů, které byly koupeny online).

Eobuwie.pl SA je lídrem na trhu online prodeje obuvi a doplňků ve střední a východní Evropě. Nabízí více jak 140 tisíc modelů od více jak 560 značek. Společnost v současné době působí na 17 evropských trzích a dynamicky zvětšuje svůj rozsah. Díky svému inovativnímu projektu esize.me a budováním sítě kamenných prodejen směřuje společnost ke skutečné integraci on-line a off-line nákupů.

Modivo je multibrandový obchod s prémium značkami, se zaměřením na pečlivě vybrané produkty, které představují nejnovější trendy. Ve své nabídce má skoro 86 tisíc pečlivě vybraných produktů od právě 340 prestižních prémium značek, takových jako: Tommy Hilfiger, Guess, Polo Ralph Lauren, Pinko, Versace Jeans Couture, Michael Kors, Liu Jo, Twinset, Elisabetta Franchi, Calvin Klein a Max Mara. Modivo už je na 13 evropských trzích.

esize.me

V obchodě eobuv.cz MODIVO Vám bude představena bezplatná služba esize.me. Jedná se o přelomové řešení, které pomáhá s výběrem bot na základě 3D skenování chodidel.

Nejdříve speciální skener během několika sekund vykoná třírozměrný model chodidel zákazníka a následně ho srovná se skeny všech bot, které se nacházejí v nabídce obchodu,
libovolné značky. Výsledek je takový, že zákazník obdrží doporučení přesně pro něho o vhodných velikostech bot.

Save Icon selectedSave Icon
eobuv

eobuv

close iconZavřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Mimořádné slevy až 40 % pouze v naší prodejně. Navštivte nás a vytvořte si svůj vysněný podzimní outfit.

29/09/22 - 14/10/22

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

CROCS
Zavřeno
LINDEX
Zavřeno
GEOX
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!