Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

OC Nový Smíchov v novém a modernějším kabátě

18/10/2018

Když před několika měsíci začala rekonstrukce OC Nový Smíchov, nemohli jsme se dočkat dne, kdy bude vše hotové. Velký grand opening fungl nových prostor se konec 31. srpna 2018. Určitě ničemu neuškodí, když si společně tuto slavnostní chvíli zrekapitulujeme…

Slavnostní otevíračka zrekonstruovaných prostor se konala poslední prázdninový den. Celým programem, který odstartovala módní přehlídka značky Lindex, provedla moderátorská dvojice Eva Perkausová a Mirek Šimůnek. V jakém duchu se celá akce nesla si můžete prohlédnout zde.

Na návštěvníky kromě dalších několika přehlídek čekaly i různé soutěže, taneční vystoupení, stand up comedy v podání Adély Elbel a samozřejmě to nejlepší – znovuotevření prodejny Zara (3000 m2), Lindex (1000 m2) a Sephora (1000 m2), která mimo jiné od 18. 10. exkluzivně nabídne značku Anastasia Beverly Hills. Smíchovské pobočky Zara a Sephora  navíc nabízí v rámci ČR úplně největší prodejní plochu. Úplnou novinky pro zákazníky je pak otevření obchodu Bershka, jehož plocha se rozkládá taktéž na 1000 m2. Zkrátka když vám přinášíme novinky, tak ať to stojí za to!

A to samozřejmě není vše. Do konce roku Vás čeká ještě několik milých překvapení. Těšit se můžete na novou prodejnu zavazadel Samsonite, barevné oblečení Benetton nebo dyzajnový nábytek ve skandinávském stylu Pentik. Na své si ale i přijdou milovníci vysoce kvalitní módy, kteří jistě ocení značku Massimo Dutty, módních doplňků Kazar a sportovní obuvi Sizeer. Mysleli jsme samozřejmě i na pány, pro které koncem října otevřeme obchod Celio* s módou vhodnou jak pro teenagery, tak i muže v seriózním věku.

Už jste se byli v OC Nový Smíchov podívat? A co jste si pořídili?

Autor Renata Hrabáková

BLOG F5

> See the folder

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top