PARKOVÁNÍ V CENTRU

1 hodina zdarma

PO-PÁ 1 HODINA ZDARMA
SO-NE 5 HODIN ZDARMA (VČETNĚ STÁTNÍCH SVÁTKŮ)
KAŽDÁ DALŠÍ ZAPOČATÁ HODINA 60 KČ

Pozn.: Parkovací systém je vybaven kontrolou SPZ. Uživatel má nárok na 1 hodinu parkování zdarma každý všední den, 5 hodin parkování zdarma o víkendech a státních svátcích (dále jen „Bezplatné parkování“), bez ohledu na počet vyjetí z parkoviště během této doby. Další hodiny parkování jsou zpoplatněny dle ceníku. Využití další doby Bezplatného parkování je možné po uplynutí 2 a více hodin po opuštění parkoviště.

Otevírací doba parkoviště:
PO - NE: 5:50 – 0:00
Vstup do parkoviště je od 0.00 uzavřen všem osobám, které se nenacházejí v prostorách centra.

Parkoviště, prosím, opusťte do 30 minut po zaplacení. Provozní řád podzemního parkoviště si můžete stáhnout ZDE

Osoby zdravotně postižené (držitelé průkazu OZP s označením TP, ZTP, ZTP/P) mají možnost prodloužit si parkování zdarma o 1 hodinu.

Prodloužení parkování zdarma PO – PA: parkovací lístek s sebou!

  • 1 hodinu pro osoby zdravotně postižené (po předložení průkazu OZP na infostánku v provozní době 9:00 – 19:00, mimo provozní dobu infostánku na Správě parkoviště v 1PP)
  • 3 hodiny pro zákazníky kina (na pokladnách Cinema City)
  • 3 hodiny pro zákazníky fitness centra (na recepci Form Factory)
  • dle využitých služeb pro zákazníky automyčky (v Automyčce Express)

Parkování je možné prodloužit vždy pouze jednou. Hodiny navíc nelze v rámci jednoho parkovacího lístku sčítat.

Praktické informace:
Maximální povolená výška vozidla je 1,8 m, maximální povolená rychlost v parkovišti je 10 km/h. Vjezd zakázán vozidlům s pohonem LPG a CNG. Vjezd zakázán vozidlům s modifikovanou/sníženou světlou výškou. V 1. podzemním podlaží u vstupu do OC se nachází toalety i s přebalovací místností. Ve 2. podzemním podlaží je Vám k dispozici dobíjecí stanice pro elektromobily. V případě jakýchkoliv potíží v prostorách parkoviště kontaktujte jeho správu, která se nachází v 1. podzemním podlaží u vjezdu do parkingu. Telefonní číslo je 251 512 144.

Obchodní centrum Nový Smíchov neručí za předměty a cennosti uložené ve vozidle, parkoviště je nehlídané. Při jízdě i pohybu v prostorách parkoviště dbejte navigace, výstražné navigace a pokynů bezpečností agentury.