Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Váš obchod z kategorie Bytové dekorace a nábytek POTTEN & PANNEN - STANĚK v obchodním centru Nový Smíchov

Obrázek obchodu POTTEN & PANNEN - STANĚK

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

257 324 413

Webové stránky

  • POTTEN & PANNEN - STANĚK na sociální síti :

Obchod POTTEN & PANNEN - STANĚK

Reprezentační prodejna Potten & Pannen – Staněk podle projektu Ing.Arch. Petra Václavka, který dal vzniknout designově unikátnímu obchodu značkových kuchyňských a domácích potřeb předních světových značek. V roce 2012 se dostala mezi finalisty světové soutěže retailových konceptů EuroShop RetailDesign Award.
Zákazníkům nabízí výrobky prémiové švýcarské značky cremesso, včetně možnosti ochutnat vlastnoručně připravenou kávu nebo čaj a zároveň výběr z dalšího sortimentu Potten & Pannen – Staněk. 
Přírodní dřevo vytváří příjemný rámec, který akcentuje precizní zpracování a ušlechtilost nejen výrobků z mědi a oceli, jakými jsou nabízené solingenské nože ZWILLING J.A. HENCKELS, francouzské nádobí MAUVIEL 1830, americké roboty KitchenAid, ale dává vyniknout i živým barvám tradiční keramiky EMILE HENRY, německých doplňků a designových košů WESCO i francouzských nožíků OPINEL. Matné černé opláštění schodiště v prostoru vytváří solitérní objekt, který jakoby symbolicky spojoval hmatatelný svět pozemský s nočním nebem.

Naše ostatní obchody z kategorie

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top