Bydlení

Flying Tiger Copenhagen je dánská designová prodejna se svéráznou, neustále se měnící nabídkou produktů vyrobených speciálně pro vás. Najdete zde věci, které potřebujete, věci, o kterých jste snili, a věci, o jejichž existenci jste ani netušili. Věci pro váš domov, vaše párty, vaše děti a spoustu dalšího a to vše za překvapivě dostupné ceny.

Nabízíme produkty jednoduché, designové a pestré, s dotykem Skandinávie a často s prvkem humoru za neuvěřitelně nízké ceny a to vše ve velmi příjemném prostředí. Ve Flying Tiger Copenhagen můžete nakoupit předměty, které jsou dekorativní, praktické, zábavné a povzbuzují kreativitu. Náš sortiment nabízí vše od domácích potřeb přes dekorace, potřeb do kuchyně, vše pro váš večírek, kancelářských potřeb, hraček až po vychytávky pro domácí kutily.

První obchod Flying Tiger Copenhagen byl otevřen v dánské Kodani roku 1995. Aktuálně má Flying Tiger Copenahgen prodejny napříč celou Evropou, v Japonsku i v USA. Naše první prodejna v České republice byla otevřena v Brně v květnu 2014 a množství prodejen neustále rozšiřujeme. Každá naše prodejna je místem, kde vás chceme inspirovat ke zkoušení nových věcí, ke kreativitě, a především - doufáme, že pro vás nakupování v prodejně Flying Tiger Copenhagen bude velkou zábavou. Přijďte nás navštívit a přesvědčte se sami.

Od června 2016 je Flying Tiger Copenhagen globálním jménem pro všechny prodejny dřívě známé jako Tiger, TGR a Flying Tiger. Na konci roku 2016 bude otevřeno více jak 700 obchodů Flying Tiger Copenhagen ve 29 zemích napříč Evropou, Asií a USA.

Save Icon selectedSave Icon
FLYING TIGER COPENHAGEN

FLYING TIGER COPENHAGEN

close iconZavřeno
hours

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

HOOMI
Zavřeno
SCANquilt
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!