FOOD AVENUE

head_photo
FOOD AVENUE – HLAVNÍ TEPNA, VEDOUCÍ K VAŠIM GASTROZÁŽITKŮM!

Destinace s jídlem v nejlepší v kvalitě, high street food chutě a značky, které znáte a milujete. S několika překvapeními… projděte se a užijte si nákupní zážitky nebo se jen posaďte a relaxujte u dobrého jídla za rozumné ceny.


360 PIZZA
V 360pizza vám přinášíme možnost sestavení vlastní pizzy a velmi rychlou dostupnost - do 6 minut od objednání. Vedle své sestavené pizzy si můžete vybírat z rozsáhlé nabídky jak tradičních tak osobitých receptur neapolské pizzy italského pizzaře, který své zkušenosti získal po boku známých evropských šéfkuchařů.BAGETERIE BOULEVARD
Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející koncept exprès gourmet restaurací s francouzským šarmem. V dnešním uspěchaném světě nabízíme výjimečný chuťový zážitek, na který nečekáte dlouho a vychutnáte si ho doslova všemi smysly. Naší specialitou jsou křupavé bagety plněné originálními a kvalitními surovinami, vždy na místě upečené a čerstvě připravené na vaše přání. Vedle vyhlášených, čerstvě plněných baget jsou se značkou Bageterie Boulevard spojené i dozlatova pečené brambory Patatas, husté krémové polévky, Ice tea vlastní výroby, jogurty, freshe nebo bohaté snídaňové menu. Pravidelně obměňujeme sezónní Chef menu, které je vždy inspirováno kuchyní vybraného evropského či světového regionu, takže u nás v každém ročním období ochutnáte nové speciality, včetně těch z řady Balanced Calories, pokud si hlídáte štíhlou linii. Jsme restaurace pro náročného člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce si vychutnat vyvážený, kvalitní a zdravý produkt v inspirativním prostředí.

Zastavte se v restauraci Bageterie Boulevard v OC Nový Smíchov na pečlivě a rychle podávané gurmánské lahůdky v lehkém francouzském stylu i vy.BALI BALIBOMBAY EXPRESS
Bombay Express je oblíbený řetězec moderního indického fastfoodu. Zaměřuje se na indickou kuchyni především ze severní části Indie, ale i jiných regionů. V menu Bombay Express naleznete pokrmy masové i vegetariánské. Mezi nejoblíbenější pokrmy patří Butter Chicken a Chicken Tikka Masala, z vegetariánských pak Dal Makhani. Samozřejmostí je i pestrá nabídka indických placek připravovaných před očima zákazníků v tradiční peci tandoor.

Bombay Express - indické jídlo v příjemné atmosféře.

 

BURGER KING
Byl založen v roce 1954 a je druhým největším řetězcem rychlého občerstvení na světě. Přijďte ochutnat legendární Whopper nebo jakýkoli jiný burger! Všechny u nás připravujeme z čerstvých surovin a ze 100% hovězího masa přímo na otevřeném ohni. Samozřejmostí je také výběr kuřecích burgerů či grilovaných wrapů. Každý z našich burgerů vám navíc připravíme podle vlastní chuti. Objednávat můžete samostatně, v menu nebo v boxu. V BURGER KING® myslíme i na vaše ratolesti, pro které máme připravené dětské menu s hračkou.

 

HANFOOD
Nová restaurace HANFOOD nabízí oblíbená korejská jídla v moderním, a přitom autentickém konceptu. Užijte si „fast casual“ moderní druh stravování, kdy si jídlo sami vybíráte, ale na stůl je vám servírováno. Tento druh servisu vám nabídne kvalitní a čerstvé jídlo rychle a bez čekání…

LOVING HUT
Veganská restaurace LOVING HUT se samoobslužným bufetem. Jsme součástí mezinárodního řetězce Loving Hut International Vegan Restaurant & Café.

 

NORDSEE
Dává slovu fastfood zcela nový rozměr. V naší restauraci Vám nabízíme mořské ryby a plody moře v té nejlepší kvalitě. Přesvědčte se sami, že se u nás najíte nejen rychle, ale zároveň i chutně a zdravě. Přijďte ochutnat to nejlepší z ryb a darů moře do nové restaurace NORDSEE. Stejně jako jinde ve světě, i u nás si NORDSEE získává stále větší oblibu prvotřídní kvalitou a čerstvostí svých produktů, jež jsou vítanou alternativou k běžnému každodennímu stravování. V široké nabídce naleznete ryby pečené, uzené i grilované, plody moře, křehké saláty, křupavé bagety a nepřeberné množství příloh, lahodných omáček a dresinků, které si sami vyberete a zkombinujete dle momentální chuti a nálady.SAFIR
Tradiční libanonská restaurace.

THAI THAI & RAMEN
Thajsko je proslulé svou báječnou rozmanitou kuchyní. Exotická thajská kuchyně výborně kombinuje všechny chutě a vůně, skvěle vyvažuje chutě sladké, slané, pálivé i kyselé, a tak se právem řadí mezi nejlepší na světě.

TRADICE