klp_pictos_arche_proximity_1920x580px_ORANGE32

Zaparkujte u nás

Auto

1 hodina parkování zdarma ve všední den. 5 hodin parkování zdarma o víkendech a státních svátcích. Další hodiny parkování jsou zpoplatněny dle ceníku.
1 hodina parkování zdarma ve všední den. 5 hodin parkování zdarma o víkendech a státních svátcích. Další hodiny parkování jsou zpoplatněny dle ceníku.
1 hodina parkování zdarma ve všední den.
5 hodin parkování zdarma o víkendech a státních svátcích.
Další hodiny parkování jsou zpoplatněny dle ceníku, tj. 60 Kč za každou započatou hodinu.

POZOR! OD 1. BŘEZNA 2023 ZMĚNA!
PO-PÁ 1 HODINA ZDARMA
SO-NE 5 HODIN ZDARMA (VČETNE STÁTNÍCH SVÁTKŮ)
KAŽDÁ DALŠÍ HODINA 60 KČ


Otevírací doba parkoviště:
PO - NE: 5:50 – 0:00
Vstup do parkoviště je od 0.00 uzavřen všem osobám, které se nenacházejí v prostorách centra.


Pozn.: Parkovací systém je vybaven kontrolou SPZ. Uživatel má nárok na 1 hodinu parkování zdarma každý všední den, 5 hodin parkování zdarma o víkendech a státních svátcích (dále jen „Bezplatné parkování“), bez ohledu na počet vyjetí z parkoviště během této doby. Další hodiny parkování jsou zpoplatněny dle ceníku. Využití další doby Bezplatného parkování je možné po uplynutí 2 a více hodin po opuštění parkoviště.

Při návštěvě kina a fitness centra lze u těchto provozovatelů požádat o prodloužení Bezplatného parkování o 3 hodiny.

Praktické informace:
Maximální povolená výška vozidla je 1,8 m, maximální povolená rychlost v parkovišti je 10 km/h. Vjezd zakázán vozidlům s pohonem LPG a CNG. Vjezd zakázán vozidlům s modifikovanou/sníženou světlou výškou. V 1. podzemním podlaží u vstupu do OC se nachází toalety i s přebalovací místností. Ve 2. podzemním podlaží je Vám k dispozici dobíjecí stanice pro elektromobily. V případě jakýchkoliv potíží v prostorách parkoviště kontaktujte jeho správu, která se nachází v 1. podzemním podlaží u vjezdu do parkingu. Telefonní číslo je 251 512 144.

Obchodní centrum Nový Smíchov neručí za předměty a cennosti uložené ve vozidle, parkoviště je nehlídané. Při jízdě i pohybu v prostorách parkoviště dbejte navigace, výstražné navigace a pokynů bezpečností agentury.

Provozní řád podzemního parkoviště si můžete stáhnout ZDE
Parkování