nov-sm-chov-6

Jsi moc mlady

Zadejte platné datum narození

Chci dostávat nejnovější zprávy, události a žhavé nabídky z obchodního centra Novy Smichov:

Kliknutím na „Číst více“ (níže) nebo v naší Chartě ochrany osobních údajů se dozvíte více o našich závazcích k ochraně vašich údajů o vašich právech a o tom, jak je můžete uplatnit.

Číst více

Abychom splnili výše uvedené účely, musíme shromažďovat výše uvedené osobní údaje. V opačném případě nebude vaše žádost o vytvoření účtu úspěšná.

Souhlasíte také s tím, že vaše data mohou být kombinována s dalšími údaji, které o vás společnost KLEPIERRE MANAGEMENT mohla shromáždit, a že mohou být použita k analýze vašeho profilu za účelem získání personalizovaného obsahu a nabídek. Vaše data mohou být kromě průzkumů spokojenosti použita také pro statistické účely.

K vašim údajům budou mít přístup pouze příjemci, kteří jsou k tomu oprávněni společností KLEPIERRE MANAGEMENTS a kteří mají na starosti správu účtů návštěvníků s předplatným, jak je uvedeno v naší Chartě o ochraně osobních údajů.

Vaše data budou uchována společností KLEPIERRE MANAGEMENT po celou dobu platnosti vašeho účtu. V případě nečinnosti z vaší strany budou tato data vymazána nejpozději tři roky po posledním kontaktu s KLEPIERRE MANAGEMEN. S výjimkou případů, kdy je váš souhlas znovu získán na delší dobu.

Ve svých osobních údajích máte dle zákona právo na přístup, opravu, výmaz, omezení, přenositelnost, odpor a právo podat stížnost vnitrostátnímu orgánu odpovědnému za ochranu osobních údajů. Svůj souhlas můžete také kdykoli odvolat, a to i kliknutím na odkaz „Odhlásit“ v každé naší komunikaci.

V případě jakýchkoli dotazů nebo uplatnění svých práv můžete přejít na svůj účet a provést požadované změny. V případě specifického požadavku (na který se nevztahují možnosti dostupné na stránce účtu) můžete volitelně kontaktovat KLEPIERRE MANAGEMENT zasláním e-mailu s kopií jakéhokoli příslušného dokladu totožnosti na následující adresu: GDPR.CeskaRepublika@klepierre.com.

Doporučujeme také, abyste si přečetli naši Chartu ochrany osobních údajů a všeobecné podmínky našich stránek.

Číst méně