Móda
Síť prodejen SPORT VISION nabízí nejvyšší kategorii sportovního zboží se zvláštním zaměřením na běh, trénink, fotbal a basketbal. Široký sortiment produktů zajistí aktivním i rekreačním sportovcům nákup obuvi, oblečení a doplňků na jednom místě. Výběr z více než 50 renomovaných sportovních značek uspokojí i milovníky moderního sportovní módy pro každý den.

Díky jednoduchému a přehlednému řazení produktů podle pohlaví, funkce a značky se nakupování v konceptu SPORT VISION stává jedinečným zážitkem. Snadná orientace v obchodě zajistí, že hledání požadovaného produktu je výrazně jednodušší a příjemnější.

SPORT VISION je předním multibrandovým prodejcem sportovního zboží z Balkánu s více než 220 moderními obchody v 10 zemích: Srbsko, Bosna a Hercegovina, černá Hora, Severní Makedonie, Albánie, Chorvatsko, Slovinsko, Rumunsko, Bulharsko a Řecko. Strategická partnerství se značkami Nike, adidas, Reebok, New Balance, The North Face, Helly Hansen, Under Armour, Columbia, Converse, Colmar, Timberland a mnoha dalšími umožňuje konceptu SPORT VISION držet si na trhu maloobchodních řetězců pevnou pozici. SPORT VISION rovněž vlastní distribuční práva ke značkám Champion, Umbro, Ellesse a Lotto.
Save Icon selectedSave Icon
Sport Vision

SPORT VISION

close iconZavřeno
hours

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

TATUUM
Zavřeno
GAP KIDS
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!