Potraviny a občerstvení
Nabízíme největší výběr vlastnoručně modelovaných dortů, které vyrábíme na smetanovém základu, z kvalitních italských surovin a bez přidaných rostlinných ztužovadel.

Dorty prodáváme každý den dle aktuální nabídky připravené ihned k odběru na našich prodejnách. Denně najdete na našich provozovnách zhruba stovku celých narozeninových dortů ihned k odběru. Dort Vám také vyrobíme na zakázku s realizací 5 dní. Můžete objednat na našich prodejnách či online. Jednoduše si zvolíte vlastní příchuť, velikost i motiv. Vybrat si můžete z naší galerie či nahrát obrázek pro předlohu. Samozřejmostí je rozvoz domů i kanceláře po předchozí domluvě.
Pro udržení nejvyšší kvality nespolupracujeme s žádnou přepravní společnosti a vše si rozvážíme sami. Proto je nutné dopravu plánovat předem.

Jsme česká firma s historií do roku 2003, kdy jsme otevřeli první kavárnu SiCaffe ISIS v centru Plzně. Následně jsme se začali věnovat vlastní výrobě zmrzliny a dortů. Na kvalitu a celou výrobu dohlíží přední plzeňská cukrářka Jana Kůsová. V naší práci dbáme především na čistotu, preciznost a kvalitu hotového výrobku. Většinu našich zakázek tvoří pravidelné objednávky od stálých zákazníků, firmy, lidé na doporučení.

V našem sortimentu najdete kromě celých dortů také cupcakes mnoha příchutí, zákusky, makronky, cukrovinky z marcipánu. Všechny druhy našich zákusků jsou lehké, jemné a rozplývají se na jazyku. Celou nabídku máme na objednání předem i v bezlepkové variantě.
Save Icon selectedSave Icon
sicake

sicake

open iconOtevřeno
hours

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

STÁNEK
AMARENA
Zavřeno
STÁNEK
BUBBLIFY
Otevřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!