Potraviny a občerstvení
Nabízíme největší výběr vlastnoručně modelovaných dortů, které vyrábíme na smetanovém základu, z kvalitních italských surovin a bez přidaných rostlinných ztužovadel.

Dorty prodáváme každý den dle aktuální nabídky připravené ihned k odběru na našich prodejnách. Denně najdete na našich provozovnách zhruba stovku celých narozeninových dortů ihned k odběru. Dort Vám také vyrobíme na zakázku s realizací 5 dní. Můžete objednat na našich prodejnách či online. Jednoduše si zvolíte vlastní příchuť, velikost i motiv. Vybrat si můžete z naší galerie či nahrát obrázek pro předlohu. Samozřejmostí je rozvoz domů i kanceláře po předchozí domluvě.
Pro udržení nejvyšší kvality nespolupracujeme s žádnou přepravní společnosti a vše si rozvážíme sami. Proto je nutné dopravu plánovat předem.

Jsme česká firma s historií do roku 2003, kdy jsme otevřeli první kavárnu SiCaffe ISIS v centru Plzně. Následně jsme se začali věnovat vlastní výrobě zmrzliny a dortů. Na kvalitu a celou výrobu dohlíží přední plzeňská cukrářka Jana Kůsová. V naší práci dbáme především na čistotu, preciznost a kvalitu hotového výrobku. Většinu našich zakázek tvoří pravidelné objednávky od stálých zákazníků, firmy, lidé na doporučení.

V našem sortimentu najdete kromě celých dortů také cupcakes mnoha příchutí, zákusky, makronky, cukrovinky z marcipánu. Všechny druhy našich zákusků jsou lehké, jemné a rozplývají se na jazyku. Celou nabídku máme na objednání předem i v bezlepkové variantě.
Save Icon selectedSave Icon
Sicake

sicake

open iconOtevřeno
OMEZENÁ OTEVÍRACÍ DOBA - OVĚŘTE SI, ZDA JE VÁŠ OBCHOD OTEVŘEN: https://novy-smichov.klepierre.cz/aktualni-akce/akce/aktualni-provoz-centra/
hours

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

NEJNOVĚJŠÍ NABÍDKY
NESPRESSO
Otevřeno
Gurmetum
Otevřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!