Krása a zdraví
Pečlivě vybráno pro Vaše zdraví

Specializované prodejny s nejširší nabídkou pomůcek ústní hygieny, vybranými produkty pro péči o maminky, miminka a malé děti, doplňky stravy i profesionálními kosmetickými značkami. Pečlivě sestavený sortiment jedinečných, kvalitních produktů na základě doporučení odborníků, kritických recenzí a zkušeností našich zákazníků. Zakládáme si na odborném poradenství, vysoké úrovni prodeje a perfektních službách.

Co u nás zakoupíte?

Mezizubní a zubní kartáčky profesionály uznávaných značek. Široká nabídka zubní kosmetiky předních výrobců pro dospělé i děti, uzpůsobená i velmi specifickým požadavkům a nárokům. Elektrické sonické kartáčky, ústní sprchy, bělicí systémy i ochranné dlahy na zuby. Exkluzivní značka péče o vlasy Lee Stafford, profesionální nástroje Tweezerman, pomůcky pro rodiče FridaBaby, Dr. Böhm® fytofarmaka, špičkové rostlinné přípravky vyráběné dle standardů pro léky.
Save Icon selectedSave Icon
Profimed

PROFIMED

close iconZavřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Nyní startujeme akcí Mrazivý leden, během níž můžete až do konce měsíce využít 10% SLEVU na systémy bělení zubů a další produkty, které s tematickým zaměřením přeneseně souvisí.

23/01/23 - 31/01/23

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

KIEHL'S
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!