Potraviny a občerstvení

V naší prodejně naleznete sportovní doplňky výživy a potraviny pro aktivní životní styl, které Vám pomohou dosáhnout stanovených cílů nejen v oblasti sportu, ale i v rámci zdravého životního stylu. Pokud chcete zlepšit Vaše sportovní výkony, zvětšit sílu, zvýšit vytrvalost, vytvarovat postavu, zhubnout přebytečná kila či jen zlepšit kvalitu stravování, jsou produkty NUTREND určeny přesně pro Vás. Můžete se spolehnout na rady našeho odborného personálu, který Vám ochotně poradí s výběrem vhodných doplňků přesně dle Vašich potřeb a cílů.
Všechny výrobky NUTREND jsou ryze české a podléhají nejpřísnějším výrobním normám. Společnost NUTREND je držitelem řady prestižních certifikátů zaručujících špičkovou kvalitu produktů – KLASA, Regionální potravina atd.
Jsme hrdí na to, že členy NUTREND Teamu jsou nejúspěšnější sportovci současnosti.

Save Icon selectedSave Icon
nutrend-172

NUTREND

open iconOtevřeno
OMEZENÁ OTEVÍRACÍ DOBA - OVĚŘTE SI, ZDA JE VÁŠ OBCHOD OTEVŘEN: https://novy-smichov.klepierre.cz/aktualni-akce/akce/aktualni-provoz-centra/
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Využijte exkluzivní slevu 439,- na nákup jednoho z nejprodávanějších proteinů. Sleva platí pro držitele členské karty NUTREND Klub!

13/09/22 - 30/09/22

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

STÁNEK
SICAKE
Otevřeno
Gurmetum
Otevřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!