Krása a zdraví

MANUFAKTURA je unikátní 100% český koncept značkových prodejen s vlastní originální kosmetikou. Kosmetické řady tvoří ucelené recepty pro domácí lázně, v které je možné proměnit jakoukoli koupelnu, zastavit se, odpočinout si a načerpat nové síly za použití kvalitní kosmetiky a doplňků. Manufaktura se inspiruje českou historií, tradicí a přírodou. Zakládá si na poctivé kvalitě, lokálním původu produktů, surovin (české pivo, víno, karlovarská vřídelní sůl, léčivé byliny a ovoce typické pro české zahrady, sady a louky), nápaditém designu a vysokém obsahu přírodních ingrediencí (většina kosmetických produktů jich obsahuje 97 - 99,5 %). Manufaktura ctí tradice, krásy přírody a životní prostředí a je velmi aktivní v oblasti ekologie a udržitelného rozvoje. Neustále se zamýšlí nad otázkami, jak tvořit, vyrábět i prodávat v rámci zachování co největší ohleduplnosti vůči přírodě. Prodejny zákazníka okouzlí,  překvapí a potěší jedinečnou atmosférou a milým a vzdělaným prodejním personálem.

Save Icon selectedSave Icon
Manufaktura logo

MANUFAKTURA

open iconOtevřeno
OMEZENÁ OTEVÍRACÍ DOBA - OVĚŘTE SI, ZDA JE VÁŠ OBCHOD OTEVŘEN: https://novy-smichov.klepierre.cz/aktualni-akce/akce/aktualni-provoz-centra/
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Přijďte na čerstvě sklizené trnky! Uvádíme novou podzimně-zimní limitovanou edici TRNKA. Nádherná hřejivá vůně s tóny mandlového marcipánu Vás okouzlí. Je inspirovaná českou přírodou, krásami podzimu a blahodárnými účinky trnkového extraktu.

27/09/22 - 31/10/22

15% sleva na nové produkty z řady Víno.

Využij slevu 15% na nové produkty z řady Víno z Manufaktury.

08/04/22 - 30/09/22

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

CLINIQUE
Otevřeno
SABON
Otevřeno
NEJNOVĚJŠÍ NABÍDKY
SEPHORA
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!