Móda
Mango je jedním z předních světových maloobchodníků s módou a navrhuje, vyrábí a prodává dámské, pánské a dětské oblečení a doplňky. Koncept značky integruje moderní pohled na módu a styl s bohatým kulturním zázemím a středomořským duchem. Pod tímto heslem se Mango inspiruje a spojuje prostřednictvím vášně pro styl a kulturu. Její kolekce lze nosit ze dne na noc a vyniknout svým designem, kvalitou a smyslem pro detail.
Tato globální perspektiva si klade za cíl pečovat o současné a budoucí generace, včetně akcí, které pomohou vytvořit obchodní model založený na kritériích udržitelnosti a procesech šetrnějších k životnímu prostředí. Program Take Action je tedy projektem, který shromažďuje řadu iniciativ, jako je Committed Collection, promyšleně vytvořené designy představující módní kousky zaměřené na udržitelnost životního prostředí.
Klienti Mango jsou komunitou inspirativních jednotlivců, kteří vytvářejí jedinečný vzhled a přizpůsobují kolekce svému osobnímu stylu a sebevyjádření. Vždy jsou středem našeho podnikání prostřednictvím iniciativ založených na vícekanálovém přístupu, personalizovaných službách a kultuře vpřed.
Společnost má rozsáhlou síť obchodů o více než 800 000 m² ve více než 110 zemích. Ze svého designového centra „El Hangar“ v Palau-solità i Plegamans každý rok navrhuje více než 18 000 oděvů a doplňků pro nošení trendů sezóny.
Save Icon selectedSave Icon
MANGO

MANGO

close iconZavřeno
hours

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

NEJNOVĚJŠÍ NABÍDKY
BLAŽEK
Zavřeno
SIZEER
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!