Krása a zdraví

Obchůdek s čerstvou ručně vyráběnou kosmetikou netestovanou na zvířatech. Naše kosmetika je 100% vegetariánská, 85%* veganská, 65%* samo-konzervační, 35 %* nahatá – bez obalů (*čísla se mohou lehce lišit v závislosti na aktuální nabídce). Produkty pro péči o tělo, pleť i vlasy, do koupele i do sprchy, masážítka, koupelové bomby, šampuky… přehlídka vůní, barev, báječných čerstvých ingrediencí, kreativity a inovací. Přijďte se k nám podívat, vše „očuchat“ a hlavně ozkoušet, náš školený personál vám se vším milerád poradí.

Věříme ve výrobu účinné kosmetiky z čerstvého, organicky* pěstovaného ovoce a zeleniny, z těch nejlepších esenciálních olejů a pouze z bezpečných syntetických látek.

Vymýšlíme naše vlastní výrobky a vůně, připravujeme je ručně, čerstvé* a s minimem konzervačních látek a obalů, nebo zcela bez nich. Používáme pouze přísady nepocházející ze zvířat a na výrobcích vždy uvádíme, kdy byly vyrobeny.

Věříme v nakupování ingrediencí výhradně u dodavatelů, kteří své produkty netestují na zvířatech; naše výrobky testujeme sami na sobě a na lidech z řad dobrovolníků.

Věříme, že spokojení lidé vyrábějí pozitivně laděné výrobky. Dáváme na ně své podobizny a jsme na ně pyšní.

Věříme v dlouhé koupele při svitu svíček, sprchování ve dvou, láskyplné masáže a provonění domova, ale také v právo chybovat, všechno ztratit a začít znovu.

Věříme, že všichni lidé mají právo na svobodu pohybu po celém světě.

Věříme, že naše výrobky přináší užitek, že máme právo na zisk, a že zákazník má vždycky pravdu.

*Také věříme, že slova „čerstvý“ a „organický“ mohou mít upřímný význam mimo marketing.

Save Icon selectedSave Icon
lush-0

LUSH

close iconZavřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Produkt dle výběru při nákupu nad 1000 Kč

02/01/23 - 31/12/23

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

STÁNEK
CURAPROX
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!