Krása a zdraví
Obchod s čerstvou, ručně vyráběnou kosmetikou netestovanou na zvířatech. Naše kosmetika je 100% vegetariánská, 95%* veganská, 90%* samo-konzervační, 66%* nahatá – bez obalů (*čísla se mohou lehce lišit v závislosti na aktuální nabídce). Produkty pro péči o tělo, pleť i vlasy, do koupele i do sprchy, tuhé masážní oleje nebo originální vynálezy Lush: koupelové bomby a šampuky… přehlídka vůní, barev, báječných čerstvých a eticky získávaných ingrediencí, kreativity a inovací. Přijďte se k nám podívat, vše osahat, ovonět a hlavně ozkoušet, náš školený personál vám se vším milerád poradí a pomůže vybrat ten pravý produkt právě pro vás.

Věříme...
Věříme ve výrobu účinné kosmetiky z čerstvého, organicky* pěstovaného ovoce a zeleniny, z těch nejlepších esenciálních olejů a pouze z bezpečných syntetických látek.
Vymýšlíme naše vlastní výrobky a vůně, připravujeme je ručně, čerstvé* a s minimem konzervačních látek a obalů, nebo zcela bez nich. Používáme pouze přísady nepocházející ze zvířat a na výrobcích vždy uvádíme, kdy byly vyrobeny.
Věříme v nakupování ingrediencí výhradně u dodavatelů, kteří své produkty netestují na zvířatech; naše výrobky testujeme sami na sobě a na lidech z řad dobrovolníků.
Věříme, že spokojení lidé vyrábějí pozitivně laděné výrobky. Dáváme na ně své podobizny a jsme na ně pyšní.
Věříme v dlouhé koupele při svitu svíček, sprchování ve dvou, láskyplné masáže a provonění domova, ale také v právo chybovat, všechno ztratit a začít znovu.
Věříme, že všichni lidé mají právo na svobodu pohybu po celém světě.
Věříme, že naše výrobky přináší užitek, že máme právo na zisk, a že zákazník má vždycky pravdu.
*Také věříme, že slova „čerstvý“ a bio“ mohou mít upřímný význam mimo marketing.


Kromě produktů nabízíme:
Party pro každou příležitost
Workshopy výroby produktů
Vzorečky zdarma
Konzultace na míru
Skvělý personál
Recyklační schéma vratných obalů – Bring it Back
Save Icon selectedSave Icon
LUSH

LUSH

open iconOtevřeno
hours

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

MANUFAKTURA
Otevřeno
STÁNEK
CURAPROX
Otevřeno
YVES ROCHER
Otevřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!