Krása a zdraví

Francouzská značka L’Occitane en Provence nabízí prémiovou přírodní kosmetiku pro ženy a muže, která zahrnuje péči o pleť, tělo, vlasy, parfémy a mnoho dalšího. Nabízí také širokou škálu výrobků pro vytvoření domácí pohody, jako například domácí parfémy, difuzéry, svíčky aj. Všechny výrobky jsou vyráběny tradičními metodami za použití přírodních ingrediencí, pocházejících primárně z Provence a Středomoří. Jsou inspirovány původem jednotlivých ingrediencí, které podléhají přísnému výběru a kontrole. L’Occitane upřednostňuje použití rostlinných olejů a omezuje použití parabenů, chemických slunečních filtrů, ftalátů či silikonů. Společnost respektuje životní prostředí a neprovádí testy na zvířatech. Spolupracuje napřímo s více než 130 francouzskými farmáři a 10 000 sběrateli, aby zajistila nejvyšší kvalitu ingrediencí, které jsou získávány udržitelným způsobem.

Společnost L’Occitane založil v roce 1976 Olivier Baussan a její továrna dodnes sídlí ve městě Manosque v Haute-Provence. V současné době společnost působí na pěti kontinentech.

Sociálně odpovědné chování bylo vždy klíčovou součástí filozofie L’Occitane. Společnost klade velký důraz na zachování jedinečnosti Provence a prostřednictvím místních iniciativ podporuje muže a ženy, kteří svojí prací a odbornou znalostí vdechují tomuto regionu život. Od roku 2006 veškeré činnosti veřejného zájmu zastřešuje nadace L’OCCITANE FOUNDATION. Jedním z jejích projektů je boj proti léčitelné slepotě s názvem „Union for Vision 10by20“.

Moje L’Occitane – užívejte výhod věrnostního programu Provence Beauty Club a získejte dárky k nákupům a pozvánky na speciální akce jen pro členy, zaregistrovat se můžete přímo v prodejně.

Zjistěte více na cz.loccitane.com

Save Icon selectedSave Icon
l-occitane-45

L'OCCITANE

close iconZavřeno
hours

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

NEJNOVĚJŠÍ NABÍDKY
SEPHORA
Zavřeno
NAIL BAR
Zavřeno
EIFFEL OPTIC
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!