Životní styl a zábava
Na Smíchově na Praze 5 na vás čeká knihkupectví Luxor v obchodním centru Nový Smíchov. Prodejnu naleznete ve 2. patře poblíž kina Cinema City a restaurací.

Naši knihkupci a knihkupkyně vám ochotně poradí s výběrem toho správného čtení a prozradí, jakou knihou určitě potěšíte přátele či rodinu. Najdete zde široký výběr české a světové beletrie, napínavé i romantické příběhy, trochu humoru a výlet mimo realitu v oddělení sci-fi a fantasy. Na své si přijdou i fanoušci komiksů, děti či milovníci vaření, cestování a cizojazyčné literatury. Studenti naleznou široký sortiment učebnic, slovníků, sortiment papírnictví i výtvarných potřeb. Pobočka je vyjímečná i neobvykle širokým výběrem audioknih a hudby na CD i vinylech a velkým množství fanouškovského i dárového sortimentu a merche. Dále se můžete těšit třeba na Deskové a karetní hry; Dárky; Home&deco a dárkové poukázky. Speciálky i to, co skladem zrovna nemáme, vám rádi objednáme.

U nás v Luxoru žijí knihy, přijďte to zažít!
Save Icon selectedSave Icon
knihkupectv-luxor-94

KNIHKUPECTVÍ LUXOR

close iconZavřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Deníky Alana Rickmana jsou jedinečnou pozvánkou do mysli autora, jednoho z nejoblíbenějších herců dnešní doby. I po své smrti zanechal odkaz herce světové úrovně a jeho důstojnost, profesionalitu i zvučný hlas nepřestávají diváci obdivovat ani dnes.

25/05/23 - 11/06/23

Další knižní novinka v našem knihkupectví, kterou je román Koloušek od známé české herečky a spisovatelky Jany Bernáškové. Co se stane, když se do vás osudově zamiluje muž, a vy se zrovna máte vdávat?

19/05/23 - 31/05/23

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

DECATHLON
Zavřeno
SPARKYS
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!