Životní styl a zábava
Na Smíchově na Praze 5 na vás čeká knihkupectví Luxor v obchodním centru Nový Smíchov. Prodejnu naleznete ve 2. patře poblíž kina Cinema City a restaurací.

Naši knihkupci a knihkupkyně vám ochotně poradí s výběrem toho správného čtení a prozradí, jakou knihou určitě potěšíte přátele či rodinu. Najdete zde široký výběr české a světové beletrie, napínavé i romantické příběhy, trochu humoru a výlet mimo realitu v oddělení sci-fi a fantasy. Na své si přijdou i fanoušci komiksů, děti či milovníci vaření, cestování a cizojazyčné literatury. Studenti naleznou široký sortiment učebnic, slovníků, sortiment papírnictví i výtvarných potřeb. Pobočka je vyjímečná i neobvykle širokým výběrem audioknih a hudby na CD i vinylech a velkým množství fanouškovského i dárového sortimentu a merche. Dále se můžete těšit třeba na Deskové a karetní hry; Dárky; Home&deco a dárkové poukázky. Speciálky i to, co skladem zrovna nemáme, vám rádi objednáme.

U nás v Luxoru žijí knihy, přijďte to zažít!
Save Icon selectedSave Icon
KNIHKUPECTVÍ LUXOR

KNIHKUPECTVÍ LUXOR

close iconZavřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Anastasia Allenová má jasný cíl: dostat se do reprezentačního týmu USA. Od svých pěti let intenzivně trénuje a členství v bruslařském družstvu Maple Hills jí zajistilo plné vysokoškolské stipendium. Její rozvrh rozhodně není pro slabší povahy.

23/05/24 - 07/06/24

Sleva 20 % na všechny hry a puzzle u nás! Akce platí na vybrané hry pouze 28. 5. 2024!

21/05/24 - 28/05/24

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

DECATHLON
Zavřeno
CINEMA CITY
Zavřeno
PÁRTY
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!