Móda
Buďte mladí a blázniví! Tak zní poselství ambiciózní italské značky Diesel. Ze skromných poměrů z malého městečka na severovýchodě Itálie se Diesel vyvinul na mezinárodní džínovou značku nebo že by je to už životní styl? Zahoďte zábrany a ukažte i vy svou individualitu, své já, v dnešním globalizovaném světě!
Když Renzo Rosso v roce 1978 firmu Diesel zakládal, chtěl, aby byla výjimečná a jedinečná. Proto se obklopil lidmi jako on sám – takovými, kteří se nechtěli podřídit módnímu průmyslu.Chtěl dynamickou linii oděvů pro ty, kteří chtějí vyjádřit svou vlastní cestu.Proto mají i designéři při navrhování kolekcí Diesel volnou ruku a nemusí se řídit žádnými pravidly.
Firma Diesel vidí svět jako jednoduchý prostor bez hranic a velkých kulturních rozdílů. A přesně to odrážejí i designéři – tvoří nepředvídatelnou a energickou módu. Tyto nekonvekční metody byly prezentovány jako ukázkový profesní management.
Výroba džínů je pořád soustředěna pouze v Itálii. Vedení firmy Diesel sídlí v nově vybudovaném komplexu nazvaný „Dieselwood“ ve Vincenze, na severovýchodě země.
Save Icon selectedSave Icon
DIESEL

DIESEL

close iconZavřeno
hours

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

ZARA
Zavřeno
TATUUM
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!