Móda
Buďte mladí a blázniví! Tak zní poselství ambiciózní italské značky Diesel. Ze skromných poměrů z malého městečka na severovýchodě Itálie se Diesel vyvinul na mezinárodní džínovou značku nebo že by je to už životní styl? Zahoďte zábrany a ukažte i vy svou individualitu, své já, v dnešním globalizovaném světě!
Když Renzo Rosso v roce 1978 firmu Diesel zakládal, chtěl, aby byla výjimečná a jedinečná. Proto se obklopil lidmi jako on sám – takovými, kteří se nechtěli podřídit módnímu průmyslu.Chtěl dynamickou linii oděvů pro ty, kteří chtějí vyjádřit svou vlastní cestu.Proto mají i designéři při navrhování kolekcí Diesel volnou ruku a nemusí se řídit žádnými pravidly.
Firma Diesel vidí svět jako jednoduchý prostor bez hranic a velkých kulturních rozdílů. A přesně to odrážejí i designéři – tvoří nepředvídatelnou a energickou módu. Tyto nekonvekční metody byly prezentovány jako ukázkový profesní management.
Výroba džínů je pořád soustředěna pouze v Itálii. Vedení firmy Diesel sídlí v nově vybudovaném komplexu nazvaný „Dieselwood“ ve Vincenze, na severovýchodě země.
Save Icon selectedSave Icon
Diesel

DIESEL

close iconZavřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Odložte nudu, oblečte DIESEL. Nečekejte a nakupte ikonické kousky v exkluzivní slevě 30 %!

10/01/23 - 14/02/23

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

FUSAKLE
Zavřeno
ROCK POINT
Zavřeno
KARA
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!