Restaurants

COSTA COFFEE (přízemí)

V Costa Coffee najdete širokou nabídku teplých i studených nápojů, klasických a zapečených sendvičů a velký výběr dortů a sladkých zákusků v čele s proslavenými Costa muffiny. Společnost Costa Coffee byla založena roku 1971 v Londýně. Aktuálně je druhým největším kavárenským řetězcem na světě, s téměř 3247 kavárnami ve 31 zemích. V kavárnách Costa Coffee vám kávu připraví vždy zkušení baristé, ručně a z čerstvě umleté kávy. Costa již třicet let používá speciální Mocha Italia Espresso blend, mix sedmi různých kávových zrnek, upražených zvláštním pomalým procesem, který zaručuje výjimečné chuťové vlastnosti. Na přípravu směsi se používá 100 % kávových bobů, které pochází z certifikované produkce organizace Rainforest Aliance.

Save Icon selectedSave Icon
COSTA COFFEE

COSTA COFFEE

close iconZavřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Kávová limonáda je trend. Osvěží a zároveň nakopne. Ochutnejte naši Cold brew malinovou limonádu, která si vás získá nejen svým atraktivním vrstveným vzhledem, ale především svou chutí, připomínající maliny v hořké čokoládě.

13/05/24 - 10/07/24

Když přijde chuť na sladké, nelze jí odolat našim ovocným řezům. Vyznačují se dokonale měkoučkým a nadýchaným piškotem, proloženým lahodným krémem, a bohatou vrstvou ovoce v želé na povrchu. V nabídce máme jahodový a broskvový.

13/05/24 - 10/07/24