Restaurants

COSTA COFFEE (přízemí)

V Costa Coffee najdete širokou nabídku teplých i studených nápojů, klasických a zapečených sendvičů a velký výběr dortů a sladkých zákusků v čele s proslavenými Costa muffiny. Společnost Costa Coffee byla založena roku 1971 v Londýně. Aktuálně je druhým největším kavárenským řetězcem na světě, s téměř 3247 kavárnami ve 31 zemích. V kavárnách Costa Coffee vám kávu připraví vždy zkušení baristé, ručně a z čerstvě umleté kávy. Costa již třicet let používá speciální Mocha Italia Espresso blend, mix sedmi různých kávových zrnek, upražených zvláštním pomalým procesem, který zaručuje výjimečné chuťové vlastnosti. Na přípravu směsi se používá 100 % kávových bobů, které pochází z certifikované produkce organizace Rainforest Aliance.

Save Icon selectedSave Icon
costa-coffee-957

COSTA COFFEE

close iconZavřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Naše muffiny nejsou žádné tuctovky, hrají barvami i chutěmi, jsou měkké, vláčné a pěkně velké, a tak zaženou i malý hlad. Vybírat můžete ze tří nových chuťových kombinací.

17/01/23 - 07/03/23

Už slovo velvet se vyslovuje sametově jemně. Představte si jak asi chutná kávová novinka Velvet Flat White s malinou a chilli. Základem je klasický Flat White, tedy espresso ze tří shotů kávy, které doplňuje mléko našlehané společně se smetanou.

17/01/23 - 07/03/23