Restaurants

COSTA COFFEE (přízemí)

V Costa Coffee najdete širokou nabídku teplých i studených nápojů, klasických a zapečených sendvičů a velký výběr dortů a sladkých zákusků v čele s proslavenými Costa muffiny. Společnost Costa Coffee byla založena roku 1971 v Londýně. Aktuálně je druhým největším kavárenským řetězcem na světě, s téměř 3247 kavárnami ve 31 zemích. V kavárnách Costa Coffee vám kávu připraví vždy zkušení baristé, ručně a z čerstvě umleté kávy. Costa již třicet let používá speciální Mocha Italia Espresso blend, mix sedmi různých kávových zrnek, upražených zvláštním pomalým procesem, který zaručuje výjimečné chuťové vlastnosti. Na přípravu směsi se používá 100 % kávových bobů, které pochází z certifikované produkce organizace Rainforest Aliance.

Save Icon selectedSave Icon
costa-coffee-957

COSTA COFFEE

close iconZavřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Perníkovém caffè latte s malým perníčkem zapíchnutým ve šlehačce, které se po roce opět vrací. Toffee caffè latte je zimní novinka. Je to bohatá směs máslového a smetanového aroma, které se dokonale snoubí s kávou.

16/11/23 - 08/01/24

Poznáte je podle červeného svetru a nikdy nechodí sami. Řeč není o baristech, nýbrž o lahodných perníčcích zdobených červenou polevou. Plněné jsou švestkovými povidly a pochlubit se mohou poctivou českou ruční výrobou a zdobením na zakázku.

16/11/23 - 08/01/24