Móda

PRODEJNA DOČASNĚ UZAVŘENA.

Naše kolekce dokonale spojují 30leté zkušenosti, kvalitu a design, který podléhá nejmodernějším trendům z Francie. Naším cílem je nabídnout ženám šatník na den i noc. Takový, který slaví krásu každé jedné ženy.

Abychom z našich oděvů vyzdvihli to nejlepší a zajistili, že se látky dokonale přizpůsobí postavě nositelky, vybíráme jen ty nejkvalitnější materiály z Itálie a Francie. Děláme to tak, protože na rozdíl od světa „rychlé“ módy chceme, aby vám naše oděvy vydržely.

Posláním značky CHANTALL je propojovat ženy s módou, která nejen, že odpovídá jejich životnímu stylu, ale dokáže pozdvihnout každodennost. Každý den je novou volbou, která si žádá úsilí. Záměr, který je vložený do každého kusu, který nosíme, od oblečení až po doplňky, je určený na posilnění a povzbuzení žen, které je nosí. Naše styly nejsou na jedno použití a každá položka je investicí, která vám může sloužit léta. Ať už hledáte nový přírůstek do šatníku nebo nakupujete pro někoho jiného, jiného, všechno můžete sehnat na jednom místě. Věříme v krásu, nadčasovost a udržitelnost vyrobených kousků, díky kterým budete vypadat a cítit se co nejlépe. Kolekce od CHANTALL obsahují styly, které lze snadno vzájemně kombinovat. Široká škála barev a střihů vytváří nekonečný vzhled pro každou příležitost – od okouzlujících večerů až po pracovní schůzky či volný čas. Sebevědomému já se směsicí pohodlí a smyslu pro detail nelze odolat. Toto je výchozí bod nabídky značky CHANTALL, která je zároveň moderní, uvolněná a elegantní, díky čemuž je ideální pro každou příležitost.

Save Icon selectedSave Icon
CHANTALL

CHANTALL

open iconOtevřeno

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!