01885_bannery_KLP_web2

VĚRNOSTNÍ APLIKACE <<NOVÝ SMÍCHOV & JÁ>>

Stáhněte si věrnostní aplikaci a vyhrávejte dárkové karty!

Nový Smíchov myslí na své zákazníky, a na ty věrné dvojnásob. Důkazem je loyalty appka centra. Zákazníci, kteří si ji stáhnou do svého smartphonu, mohou dosáhnout na slevy, získat speciální nabídky od partnerů a obchodů v OC Nový Smíchov a - pozor pozor - i vyhrávat další hodnotné ceny od externích partnerů.

Návod k použití je jednodušší než složit komodu z IKEA. Stačí naskenovat účtenku z nákupu v libovolném obchodě Nového Smíchova* a získat tak možnost být mezi trojicí vítězů, která každý týden vyhraje dárkovou kartu za 3 000 Kč nebo jednou měsíčně vyhraje nákup za 10 000 Kč.

Nová loyalty appka navíc umožňuje využívat speciální služby pro VIP zákazníky, jako jsou hračky pro děti členů klubu, set k opravě kola či dětské náramky pro jejich větší bezpečnost.

Věrnost se opravdu vyplácí! V životě i při nákupech v OC Nový Smíchov.

 

*Lze použít účtenky ze všech obchodů Nový Smíchov kromě Tesca, stánků nebo účtenek za parkování. Přečtěte si pečlivě pravidla na odkazu níže, kde je kompletní seznam obchodů, jejichž účtenky přijímáme do věrnostního programu. Přečtěte si celá pravidla ZDE.