Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Registrace

  • 1 | Registrace
  • 2 | Moje značky
  • 3 | Potvrzení

Všeobecné informace

Národnost* :
Souhlasím se zasíláním e-mailů s nabídkami, slevami a informacemi o dalších akcích (obchodních sdělení) centra Nový Smíchov :
Souhlasím se zasíláním e-mailů s informacemi a obchodními nabídkami partnerů společnosti Nový Smíchov :

*Povinné pole

Po kliknutí na ikonu „Zobrazit více“ níže a v našich Zásadách ochrany osobních údajů naleznete další podrobnosti o našich závazcích v oblasti ochrany vašich osobních údajů, vašich právech a způsobu jejich uplatnění.

Pro plnění výše uvedených účelů potřebujeme shromažďovat vaše osobní údaje označené hvězdičkou*. Bez jejich uvedení nebude možné vaši registraci dokončit. Ostatní údaje jsou dobrovolné.

Dále souhlasíte s tím, že vaše osobní údaje mohou být zkombinovány s jinými údaji, které o vás společnost Klépierre Management případně shromáždila v minulosti, a že mohou být použity k analýze vašeho profilu za účelem zasílání zpráv a nabídek na míru. Vaše osobní údaje mohou být rovněž použity pro statistické účely a v rámci průzkumů spokojenosti.

K vašim osobním údajům budou mít přístup pouze příjemci k tomu řádně zmocnění společností Klépierre Management a osoby zodpovědné za správu účtů registrovaných návštěvníků, jejichž seznam je uveden v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

S vaším souhlasem (udělíte ho zaškrtnutím políčka níže) mohou být vaše osobní údaje předány našim partnerům, jejichž seznam je uveden v našich Zásadách ochrany osobních údajů, a to pro reklamní účely, tj. abyste mohli získávat jejich newslettery, slevy, nabídky nebo informace o dalších akcích.

Společnost Klépierre Management bude vaše osobní údaje uchovávat po dobu platnosti vaší registrace. V případě vaší neaktivity dojde k výmazu těchto osobních údajů do tří let od vašeho prvního kontaktu se společností Klépierre Management, ledaže bychom znovu obdrželi váš souhlas s prodloužením této doby.

V rozsahu podle platných právních předpisů máte v souvislosti se svými osobními údaji právo na přístup, opravu, výmaz, omezení zpracování, přenositelnost; dále právo vznést námitku proti jejich zpracování a právo vznést stížnost u vnitrostátního úřadu pro ochranu osobních údajů. Rovněž jste oprávněni kdykoliv svůj souhlas odvolat, zejména kliknutím na odkaz „Zrušit odběr“ uvedený v obchodních sdělených zasílaných společností Klépierre Management.

Pokud máte dotazy a/nebo chcete-li uplatnit svá práva, požadované úpravy můžete provést na svém účtu, v případě specifických žádostí (které nejsou pokryty možnostmi na stránce účtu) se můžete obrátit na společnost Klépierre Management elektronicky, zasláním e-mailu obsahujícího kopii relevantního průkazu totožnosti na adresu: GDPR.CeskaRepublika@klepierre.com.

Také vám doporučujeme přečíst si naše právní informace a podmínky užití naší stránky.

Zobrazit více

Filtrovat dle kategorií

Vyberte si značku, kterou chcete sledovat

Gratulujeme!

Váš účet byl vytvořen.
Prohléněte si nejlepší nabídky !

Podívejte se na naše nabídky
#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top