Krása a zdraví
Vítejte ve světě kosmetické značky SABON, domově, který rozjasní srdce i smysly!
V roce 1997 dva přátelé z dětství otevřeli malý obchod s mýdlem, vyráběným podle 70 let staré australské receptury, kterou si přivezli ze svých cest..
Z těchto čerstvých ručně vyráběných mýdel se značka rozšířila na produkty pro péči o tělo a domov a dnes nabízí širokou škálu produktů v nádherných texturách a vůních. Své obchody má SABON nyní po celkem světě.
Od počátku se značka soustřeďuje pouze na přírodní ingredience nejvyšší kvality jako sůl, bahno a řasy z Mrtvého moře a pečlivě vybírané rostlinné složky se Středozemí jako je olivový olej, bambucké máslo a esenciální oleje z nejrůznějších rostlin a plodů. Produkty, bohaté na tyto jedinečné složky poskytují pokožce jemnou péči, výživu a hebkost.
Samotné produkty i celé rituály péče o tělo a obličej i širokou škálu interiérových vůní a svíček naleznete nyní v OC Nový Smíchov nebo na www.sabon.cz.
Save Icon selectedSave Icon
SABON

SABON

close iconZavřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Přijďte k nám a získejte dárek! Mini TĚLOVÉ MLÉKO 50ml ZDARMA jako dárek pro každého zákazníka! SPRCHOVÝ OLEJ 300ml jako DÁREK k nákupu nad 1.200 Kč!

03/05/22 - 31/05/22

Dárek k nákupu!

Přijďte na naši prodejnu Sabon a získejte dárek!

01/05/22 - 31/05/22

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

L'OCCITANE
Zavřeno
CLINIQUE
Zavřeno
BOBBI BROWN
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!