Restaurace a občerstvení

Form Factory Anděl je atraktivní klub nacházející se v obchodním centru Nový Smíchov v centru Prahy. Nabízí komplexní služby v oblasti fitness & wellness s možností objednat se na klasické i thajské masáže, kosmetické ošetření či manikúru a pedikúru. Přímo v obchodním centru lze pohodlně zaparkovat až na 5 hodin zdarma. Ve cvičebních zónách zde nejdete nejmodernější tréninkové vybavení pro váš trénink. Rozsáhlá kardio zóna, ve které se zahřejete před tréninkem, spálíte přebytečné kalorie či zlepšíte své vytrvalostní schopnosti disponuje běžeckými pásy, steppery, elipticaly, rotopedy, airbikem, veslovacími trenažery a pohyblivými schody. V klubu nejdete také nejmodernější SkillMill a SkillRow trenažéry od značky Technogym.

Funkční & posilovací zóna je vybavena převážně stroji Technogym, multifunkčními street konstrukcemi, pomůckami na silový a funkční trénink, tažnými saněmi atd.

Ve Form Factory Anděl můžete navštívit širokou škálu studiových lekcí včetně cvičebních programů Les Mills. Lekce jsou zaměřeny jak na silový či aerobní trénink, tak i na taneční nebo a relaxační a zdravotní cvičení. Klub je také ideálním místem pro váš odpočinek či regeneraci svalů. V relaxační zóně najdete finskou saunu, páru, vířivku a odpočinkovou zónu s lehátky. V případě, že potřebujete sestavit ideální tréninkový plán a tím tak dosáhnout vytoužených cílů, k dispozici jsou vám profesionální osobní trenéři.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

rock-point-877

ROCK POINT

close iconZavřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

Výprodej v Rock Point vrcholí!

Nakupte outdoor vybavení s výraznou slevou!

13/02/20 - 22/02/20

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

NUTREND
Zavřeno
SKLIZENO
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!