Móda
Značka Lee Cooper je populární londýnská značka, známá po celém svě. Byla jedna z prvních denimových značek na světě. V roce 2008 oslavila 100 let. V roce 1908 založil Morris Cooper a jeho dobrý přítel Louis Maister firmu, která vyráběla pracovní oděvy. Během 1.sv války, kdy firma už zaměstnávala stovky lidí, dodávala tato společnost uniformy a další vybavení přímo Britské armádě. Po válce se společnost zaměřila na svět módy, v 50. letech se značka přejmenovala na oficiální, a dnes užívaný název, Lee Cooper, který vznikl podle jména syna původního zakladatele značky. V dnešní době je toto oblečení považováno za klasickou denimovou značku, je pohodlné, stylové a svěží.

KOLEKCE LEE COOPER PODZIM/ZIMA 2021 ODKAZ VÝCHODNÍHO LONDÝNA

Značka Lee Cooper vznikla v londýnském East Endu v roce 1908 jako úplně první výrobce autentického denimu v Evropě.

Od roku 1908 až do dnešních dnů značka Lee Cooper nepřestává psát příběh nových kulturních hnutí, příběh lidí svobodného ducha, kteří odvážně posouvali hranice smýšlení a kultur a díky kterým si dnes můžeme vychutnávat svobodu stylu i kulturní rozmanitosti tak, jak ji známe.

Naši značku nosíme s hrdostí, a proto základní kousky z nové kolekce pro podzim/zimu sjednocuje výrazné logo Lee Cooper: džíny, košile, svetry, mikiny, bundy, ale také trika s krátkým rukávem, v různých barvách a s různým potiskem. To vše doplňuje několik novinek ve sportovním, lehkém a multifunkčním stylu.

Naše kolekce podzim/zima 2021 přináší autentický městský styl v britských barvách, tedy námořnické modři, bílé a červené.

DÁMSKÁ KOLEKCE

Dámská kolekce této sezóny nabízí ještě pestřejší a všestrannější škálu stylů a barev.

Bohatší barevná paleta obsahuje kromě klasických odstínů značky Lee Cooper – námořnické modři, bílé a šedé – také světle růžové akcenty a studené podtóny, odstíny červeného vína dokonale padnoucí k chladnějšímu období roku, smyslně červenou, fialovou, ale také metalické barvy ozvláštňující bundy z umělé kůže.
Dámskou kolekci navíc nově doplňují lehké a multifunkční kousky ve sportovním stylu, které jistě oceníte a hned od první chvíle se stanou oblíbenou součástí vašeho šatníku.

Kolekce džínových kalhot nabízí již zavedené střihy typické pro značku Lee Cooper, tedy skinny, straight mom, boyfriend, girlfriend & push-up, které vám dodají sebevědomí, opticky zeštíhlí postavu, podtrhnou vaše křivky a pomohou vám cítit se dobře a sebejistě.

 

Save Icon selectedSave Icon
LEE COOPER

LEE COOPER

close iconZavřeno
hours
ŽHAVÉ NABÍDKY

10% sleva na nezlevněné zboží

Využij slevu 10% na nezlevněné zboží Lee Cooper.

18/01/22 - 30/12/22

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

MARK PJETRI
Zavřeno
KARA
Zavřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!