Krása a zdraví

Cestovní kancelář Alexandria patří mezi největší české cestovní kanceláře.

Jsme největším touroperátorem na Bulharsko a naše nabídka řeckých ostrovů je jednou z nejširších na trhu. Navštívíte s námi také Španělsko – pevninu i ostrovy Mallorca a Menorca, dále Turecko, Egypt, Tunisko, Itálii včetně leteckých zájezdů na italské ostrovy, Maltu, Chorvatsko a také země "srdce Evropy" - Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko. Náš program je celoroční, nechybí ani lyžování a zájezdy do exotických zemí (Maledivy, Mauricius, Seychely, plavby, Thajsko, Kuba, Dominikánská republika, atd.).

Jedním z největších lákadel v nabídce jsou klubové hotely Alexandria, které kromě kvalitního ubytování a služeb za super ceny nabízí také české animační programy pro děti i dospělé. Naše klubové hotely najdete v Bulharsku, Řecku (Kréta, Rhodos, Kos, Zakynthos, Korfu), Turecku a ve Španělsku na Menorce

Hlavním cílem naší cestovní kanceláře ale je, aby zákazníci byli maximálně spokojeni a aby se k nám i v příštích letech rádi vraceli. Tomu podřizujeme celou naši činnost. Kvalitní dovolená dle Vašich přání, to je CK Alexandria.

Alexandria – dovolená v pohodě.

Save Icon selectedSave Icon
alexandria-867

ALEXANDRIA

open iconOtevřeno
hours

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

PANDORA
Otevřeno
NAIL BAR
Otevřeno
CURAPROX
Otevřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!