Služby

Cestovní kancelář Alexandria patří mezi největší české cestovní kanceláře.

Jsme největším touroperátorem na Bulharsko a naše nabídka řeckých ostrovů je jednou z nejširších na trhu. Navštívíte s námi také Španělsko – pevninu i ostrovy Mallorca a Menorca, dále Turecko, Egypt, Tunisko, Itálii včetně leteckých zájezdů na italské ostrovy, Maltu, Chorvatsko a také země "srdce Evropy" - Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko. Náš program je celoroční, nechybí ani lyžování a zájezdy do exotických zemí (Maledivy, Mauricius, Seychely, plavby, Thajsko, Kuba, Dominikánská republika, atd.).

Jedním z největších lákadel v nabídce jsou klubové hotely Alexandria, které kromě kvalitního ubytování a služeb za super ceny nabízí také české animační programy pro děti i dospělé. Naše klubové hotely najdete v Bulharsku, Řecku (Kréta, Rhodos, Kos, Zakynthos, Korfu), Turecku a ve Španělsku na Menorce

Hlavním cílem naší cestovní kanceláře ale je, aby zákazníci byli maximálně spokojeni a aby se k nám i v příštích letech rádi vraceli. Tomu podřizujeme celou naši činnost. Kvalitní dovolená dle Vašich přání, to je CK Alexandria.

Alexandria – dovolená v pohodě.

Save Icon selectedSave Icon
alexandria-867

ALEXANDRIA

close iconZavřeno
hours

CO BY SE MI MOHLO JEŠTĚ LÍBIT?

T-MOBILE
Otevřeno

Nezapomeňte, že máme mnohem více obchodů, které by se vám mohly líbit!