XXL Rukávy

XXL Rukávy

Velké, “nafouknuté” rukávy nejsou v módním světě žádnou novinkou. V minulosti je nosily urozené dámy, v lednu byly k viděný dokonce na červeném koberci u příležitosti udílení Zlatých glóbů. Zkombinovat se dají takřka se vším, takže není divu, že se těší stále větší popularitě.

 Stejně jako mnoho dalších trendů ze 70. let slaví i balónový rukávy velký comeback. Halenky, šaty i svetry s XXL rukávy působí velmi žensky a zároveň také elegantně. Skutečnou výhru představují pro ty z nás, které trápí ochablé svalstvo na pažích. Bohužel se ale nehodí pro dámy s větším poprsím a/nebo širokými rameny.

Jak již bylo řečeno výše, zkombinovat se dají v podstatě se vším. Vzhledem k tomu, že jsou nabírané rukávy samy o sobě dosti výrazné, doporučujeme je kombinovat s usedlejším” kouskem. Svetr perfektně padne k džínům, nová blůzka zase k sukni s vyšším pasem.

I přes to, že jsou XXL rukávy opravdu velmi populární, ne-li světovou záležitostí, můžete je pořídit za přijatelnou cenu. Navštivte například Stradivarius, Promod nebo Lindex.

A jak se líbí balónový rukávy vám? S čím je nejraději kombinujete?