Ušní párty

 

Právě náušnice hrají letos ve světě módy prim. Nejedná se však jen o klasiku v podobě prvních dírek. Dámy na červeném koberci se toho nebojí a nechají si zdobit uši po celé délce svých boltců. A zdá se, že čím více jich je, tím lépe! Krasavice jako například Charlize Theron, Scarlett Johansson nebo Zoë Kravitz jsou toho zářným příkladem.

Pokud jste otevřené piercingům, ušní boltec je tou nejjednodušší volbou. Je zcela na vás, zda si necháte propíchnout jen jedno ucho nebo využijete symetricky obě strany. Stejně jako u tetování se ani u piercingu z důvodu možné infekce nedoporučuje v době hojení plavat v moři a vystavovat ho prudkému slunci.

Pokud piercingům moc nefandíte, ale i tak byste si chtěla sem tam vyjít s náušnicí navíc, nezoufejte. V obchodech se dnes dají sehnat i tzv. “fake” piercingy, které jsou nasadit a zase vyndat podle potřeby, aniž byste si museli nechat uši propíchnout.

A kde taková ozdoby sehnat? Pokud se spokojíte s bižuterií, navštivte třeba Claire’s nebo H&M. Chcete-li si připlatit za dražší kov, zastavte se ve Swarovski, Tous nebo Alove.