1920-Slevy

5 tipů, kam zaútočit na slevy

16.02.2022
Lednové slevy jsou dlouholetou tradicí. Přesto, že letos ceny nedosahují takového poklesu jako před vlnou Covid, ušetřit můžete i tam, kde byste to nečekali.
Francouzská značka, specialista na pánskou módu
CELIO
Úspěšný moderní muž se zde oblékne od pondělí do neděle na jakoukoli příležitost všedního dne i pro víkendový relax. Volnočasové teplákové kalhoty a mikiny. Casual svetry a super bundy, bombery a kabáty. Aktuálně vše se slevou 30 %.
Podrobnosti
Navštivte prodejnu v přízemí centra.
Až 50 % z cen veškerého zboží z kolekce podzim/zima 2021!
GEOX
Se slevami zde začali už 6. prosince 2020, ale stále je z čeho vybírat. Nečekejte dlouho, výprodej značek Geox, Mango, Hugo Boss, Max Mara a dalších končí 16. ledna 2022.
Podrobnosti
Navštivte prodejnu v přízemí centra.
Bonus při nákupu telefonů
SAMSUNG
Během ledna vám tady při nákupu skládacího telefonu Samsung Galaxy Z Flip 3 vykoupí váš starý telefon za zbytkovou tržní cenu plus 3 500 Kč jako bonus. Cenu Galaxy Z Fold 3 vám sníží dokonce o cenu starého mobilu a bonus 5 000 Kč.
Podrobnosti
Navštivte prodejnu v přízemí centra
Zde si milovníci výprodejových akcí přijdou skutečně na své
BERSHKA
Štendry prohýbající se pod tíhou ramínek odstupňované v cenových hladinách 249 Kč/299 Kč/399 Kč až 1 299 Kč, což je nejvyšší cena v celém obchodě, za kterou pořídíte luxusní kabáty s podílem vlny. Například Teddy bear košile, které byly hitem podzimu 2021 koupíte za parádních 799 Kč.
Podrobnosti
Navštivte prodejnu v 1. patře centra
Stojany se slevami najdete i zde
SEPHORA
Dárkové kazety Hugo Boss, dekorativní značková kosmetika Sephora v sadách s dárky navíc.
Podrobnosti
Navštivte prodejnu v 1. patře centra.