1920-Vyhody_OC

NEJVĚTŠÍ VÝHODY NOVÉHO SMÍCHOVA

Jsme město ve městě aneb 10 a 1 výhoda Nového Smíchova

 1. Tak předně, do Nového Smíchova se dostanete ze všech koutů Prahy i blízkého okolí. Kromě lodí sem jedou snad všechny dopravní prostředky. Metro, tramvaj, autobus. Dokonce i vlak staví nedaleko, na smíchovském nádraží. Autem zajedete pohodlně do podzemních garáží a do nákupních galerií se tak dostanete bez problémů suchou nohou.
 2. Celé obchodní centrum má velmi přehledné uspořádání. Dvě patra obchodů a nahoře občerstvovny a kino. Mezi patry se pohybujete pohodlně po eskalátorech nebo pohyblivých pásech. Ty jsou umístěny na každém konci a ještě uprostřed. Není tedy třeba obíhat složitě celé patro.
 3. Díky jednoduchému obdélníkovému půdorysu je také snadná orientace v obchodech a službách. A pokud přece jen zapomenete kde „ten váš“ byl, stačí vyťukat první písmena názvu na navigační panel a nechat se vést. Panely jsou v těsné blízkosti každých eskalátorů.
 4. V Novém Smíchově najdete 135 obchodních značek. Nejčetnější zastoupení mají obchody s módou. Ale nevídaně mnoho je zde také kosmetických značek. Vybírat můžete od přírodní kosmetiky české i světové provenience až po zboží ze světových kosmetických salonů.
 5. Za zmínku rozhodně stojí nově rekonstruovaná Food Avenue ve 3. patře. V bezmála 30 restauracích si z jídelních lístků vybere snad každý. Vegan, masožravec, milovník české klasiky i asijské exotiky. Rozmanitost nabídky jídel je skutečně jedinečná.
 6. Na své si přijdete i v případě, že chcete zajít jen na kávu. Několik kaváren najdete v každém patře a v jejich nabídce najdete i lecos „ostřejšího“.
 7. Nový Smíchov zdaleka není jen nákupním centrem. Po nákupním maratonu můžete zrelaxovat a to aktivně i pasivně. V nejvyšším patře se v jednom prostoru nabízí veliké fitness centrum s posilovnou a celodenním programem vedených cvičebních lekcí a Wellness&Spa centrum, kde se můžete oddat laskavým rukám masérů, kosmetiček nebo manikérek.
 8. Nabídkou služeb všeho druhu Nový Smíchov mezi obchodními centry také rozhodně vyčnívá. Kromě čistírny, opravny obuvi, mani a pedi, výroby klíčů, poboček bankovních domů, telefonních operátorů a cestovních kanceláří zde můžete nechat zabalit dárek, zkrátit kalhoty nebo v barbershopu zastřihnout plnovous. A než si vše potřebné a příjemné zařídíte, v prostorách garáží vám perfektně vyčistí a naleští vaše auto.
 9. V podzemních garážích obchodního centra zaparkujete nejen jako zákazníci centra, ale také pokud pracujete někde poblíž. Centrum nabízí rezidentní parkování. Do konce kalendářního roku za akční cenu.
 10. Návštěvu obchodního centra si užijí i děti. Ve 3. patře centra je nedávno otevřené dětské hřiště. K využití je zdarma a děti se tu skvěle vyřádí, než rodiče vyřídí nákupy.
 11. A bonus na závěr? OC Nový Smíchov má vlastní mobilní aplikaci. S tou si můžete užívat speciální nabídky a další výhody, které vám celý rok přináší obchody centra, ale i externí partneři. Nainstalujete jí jednoduše z Google Play nebo App Store. Ihned po instalaci získáváte zajímavé slevy do vybraných obchodů a kaváren.

Slyšeli jste jako malí rodiče říkat: „Jdeme do města“? Znamenalo to vyřídit všechno co se nastřádalo. Koupit babičce krém na ruce, dědovi vyzvednout opravené rádio, bundy odnést do čistírny, koupit chleba a máslo, starší ségře boty na tělocvik a mladšího bráchu nechat ostříhat. Cestou domů jste se všichni zastavili v kavárně nebo na obědě… Tohle všechno a ještě mnohem víc je možné pod jednou střechou. U nás v OC Nový Smíchov.



Autor: Hana Střelečková
Foto: Lenka Kožuchová