1920-Rozmazlovani

LUXUSNÍ ZÁŽITEK PRO VAŠI PLEŤ

Péči kosmetičky si čas od času dopřeje většina žen. Během listopadu však můžete v naší prodejně Douglas zažít něco velmi speciálního.

Nenechte si ujít luxusní zlatou kabinu Lancôme.

Stačí nakoupit oblíbené produkty značky Lancôme ve stanovené výši a možnost vstoupit do zlaté kabiny získáváte jako dárek. Jen si to představte…. Po červeném koberci dokráčíte k reálně pozlacené kabině s prosklenými stěnami. Jen co vstoupíte, skla se zamlží a stanou se neprůhlednými. V tu chvíli je kabina na celých šedesát minut jen vaše.

První okamžiky patří analýze vaší pleti a výběru vhodných přípravků a postupu. Samotnou pečující proceduru pak zahájí důkladné vyčištění a masáž obličeje. Po celou dobu o vás pečuje profesionální specialistka na péči o pleť. Pokožka vašeho obličeje a dekoltu postupně okusí nejluxusnější produkty značky Lancôme. Vyživující séra, krémy a báze. Na závěr si užijete odborné nalíčení a odcházet budete jako královna.

Zlatá kabina bude umístěna pouze do exkluzivně vybraných prodejen Douglas. V Novém Smíchově si zlatou péči můžete vychutnat od 16. do 25. listopadu 2021.

Autor: Hana Střelečková
Foto: Lenka Kožuchová