Domov

Po hektickém dni plném schůzek, telefonů a stresových situací snad každý z nás touží po klidu a pohodlí. Udělejte si proto čas na zútulnění vašeho domova a vytvořte z něj oázu klidu.

Vzhledem ke stále se zrychlujícími životnímu tempu by měla být domácí pohoda a klidné zázemí naprostou samozřejmostí. Jen tehdy jsme schopni načerpat energii a mít sílu do dalšího dne. Pracovní i soukromý život mají velký vliv na naše psychické i fyzické zdraví.

Osvětlení je klíčové

Pro vytvoření klidné atmosféry je důležité správné osvětlení. Není zas tak důležité, zda preferujete přirozené světlo, nebo dáváte přednost utlumeným tónům a stolním lampám. Primární je to, v čem se cítíte pohodlně. Doplňky tohoto typu nakoupíte například v H&M Home.

Květiny umí zázraky

Pro svěží domov snad neexistuje nic vhodnějšího než jsou květiny. Pořídit si můžete jak pokojové rostliny, které odstraňují škodlivé toxiny, tak i řezanou kytici, která udělá radost každé ženě. Pro pěkný pugét se zastavte v Květiny Novák nebo Rosarian. Pokojové květiny seženete pak v Tesco.

Neutrální tóny jsou základ

Mít barevný domov je jistě hravé a dobrodružné. Aby toho ale nebylo příliš, doporučujeme přidat prvky v neutrálních tónech. Sáhnout můžete například po bílé nebo krémové, které vašemu domovu dodají čistotu a svěžest. Pak klidně sáhněte po rudých polštářích, zelených přehozech nebo modrém nádobí. Šik doplňky pořídíte například Pentik nebo Flying Tiger Copenhagen.