1920-Coolest_look

COOL LOOK

9 z 10 vizážistů potvrdí, že svůj maximální „cool look“ získáte v BROW BARU.

Co je brow bar? Maličký stánek v naší prodejně SEPHORA, u kterého vám šikovná slečna během 30 minut vykouzlí obočí přesně na míru.

Obočí je rám obličeje. Vytváří výraz celé vaší tváře a vysílá okolnímu světu vaše emoce. Špatně vytrhané obočí může zapříčinit, že vypadáte unaveně nebo permanentně naštvaně.

Vsadit na kosmetičku se nemusí vyplatit. Vaše kosmetička je odbornicí na péči o pleť. Čištění, prokrvení masáží a vyživení nejvhodnější maskou. Na vaše obočí se většinou dívá, když vám při ošetření sedí za hlavou. To bohužel není ta nejlepší perspektiva. Pohled do zrcadla na sebe sama má zase nevýhodu, že nevidíme nesouměrnost pravé a levé strany obličeje. Věděli jste to? Snadno si tedy vytrháme obočí na každé straně do jiného tvaru.

To se v brow baru nestane. Začíná se vždy tzv. „vyměřením“ obočí, aby tvar dokonale korespondoval s tvarem obličeje. Tvar obočí je totiž klíčový! Následně může dojít na barvení, pokud si to klient přeje. Služba je vhodná pro každého. Ženy i muže jakéhokoliv věku.

Kam do brow baru zajít? Konkrétně v OC Nový Smíchov ho najdete v Sephoře. Pracují zde s přípravky značky Benefit, které jsou nejprodávanější kosmetikou pro péči o obočí na celém světě. A to už od roku 1976.

Přípravky, kterými budete o své obočí pečovat zde můžete i koupit. Gely pro zahuštění, kartáčky na pročesání nebo absolutní nezbytnost – gel pro tvarování a objem obočí. Úplně maličkatá řasenka, která se vejde i do kapsy. Obočí v mžiku jemně probarví, dodá objem a podrží tvar. Vyloupne se nádherné plně vypadající obočí. Je v dostání v několika odstínech a s výběrem vám vyškolená brow specialistka fundovaně pomůže.

Zajímá vás, co by řekla ta 10. vizážistka? Totéž co těch 9, ale v době dotazování seděla v křesle u své brow specialistky.

 

Autor: Hana Střelečková