PARKOVÁNÍ V CENTRU

1 hodina zdarma

1 hodina parkování zdarma ve všední den. 5 hodin parkování zdarma o víkendech a státních svátcích. Další hodiny parkování jsou zpoplatněny dle ceníku.

POZOR! OD 1. BŘEZNA 2023 ZMĚNA!
PO-PÁ 1 HODINA ZDARMA
SO-NE 5 HODIN ZDARMA (VČETNE STÁTNÍCH SVÁTKŮ)
KAŽDÁ DALŠÍ ZAPOČATÁ HODINA 60 KČ

Otevírací doba parkoviště: 
PO - NE: 5:50 – 0:00
Vstup do parkoviště je od 0.00 uzavřen všem osobám, které se nenacházejí v prostorách centra.
Maximální doba parkování je 24 hodin. Pro delší parkování pište na adresu parking@klepierre.com.

Obchodní centrum Nový Smíchov neručí za předměty a cennosti uložené ve vozidle, parkoviště je nehlídané. V prostorách podzemního parkoviště platí přísný zákaz kouření. Při jízdě i pohybu v prostorách parkoviště dbejte navigace, výstražné navigace a pokynů bezpečností agentury.

Ceník parkovného:
PO – PA: 1 HODINA ZDARMA
SO – NE + SVÁTKY: 5 HODIN ZDARMA
Každá další započatá hodina 60 Kč
Pozn.: Parkovací systém je vybaven kontrolou SPZ. Uživatel má nárok na 1 hodinu parkování zdarma každý všední den, 5 hodin parkování zdarma o víkendech a státních svátcích (dále jen „Bezplatné parkování“), bez ohledu na počet vyjetí z parkoviště během této doby. Další hodiny parkování jsou zpoplatněny dle ceníku. Využití další doby Bezplatného parkování je možné po uplynutí 2 a více hodin po opuštění parkoviště.

Při návštěvě kina a fitness centra lze u těchto provozovatelů požádat o prodloužení Bezplatného parkování o 3 hodiny.

SMS platba za parkovné:
Pošlete SMS kód (příklad: NS a1j 2bx e87) na číslo 90206.
SMS kód naleznete na parkovacím lístku. Transakční poplatek za SMS platbu max. 15 Kč za každou placenou hodinu. Objednací SMS dle tarifu zákazníka. Pro využití nutné mít SIM kartu českých mobilních operátoru s aktivovanou službou Premium SMS. U platby nad 100 Kč musíte potvrdit Ano. Daňový doklad na www.parking-sms.cz. Provozuje: GLOBDATA a.s.

SEJF platba:
1) Otevřete SEJF, v sekci Koupit zvolte: Parkování>Praha> Nový Smíchov
2) Zadat kód mobilní platby. Ten opište z parkovacího lístku.
3) Platbu potvrďte PINem.
Poplatek za platební transakci činí 8 Kč. Pro využití je nutné mít z App Store nebo Google Play stažený a zaregistrovaný SEJF. Daňový doklad na www.parkovacilistek.cz (GLOBDATA a.s.).

Víkendové parkování za 590 Kč
V -1. podlaží a v -2. podlaží. Od pátku 16:00 do neděle 18:00.
- platba v hotovosti v kanceláři správy parkoviště (u vjezdu v -1. podlaží)
- možnost zakoupení nejpozději do 1 hodiny po vjezdu do parkoviště
- přístup 24 hodin denně, možnost opakovaného výjezdu a vjezdu
- před páteční 16. hodinou a po uplynutí nedělní 18. hodiny se hradí 60 Kč za každou započatou hodinu

Parkování pro motocykly je vyhrazené na označených místech v -1. podlaží v blízkosti vjezdu. 

Praktické informace:
Maximální povolená výška vozidla je 1,8 m, maximální povolená rychlost v parkovišti je 10 km/h. Vjezd zakázán vozidlům s pohonem LPG a CNG. Vjezd zakázán vozidlům s modifikovanou/sníženou světlou výškou. V 1. podzemním podlaží u vstupu do OC se nachází toalety i s přebalovací místností. Ve 2. podzemním podlaží je Vám k dispozici dobíjecí stanice pro elektromobily. V případě jakýchkoliv potíží v prostorách parkoviště kontaktujte jeho správu, která se nachází v 1. podzemním podlaží u vjezdu do parkingu. Telefonní číslo je 251 512 144.

Vjezdy:
Z ulice Kartouzské směrem z centra Prahy; vjezd do -1. podlaží
Z ulice Plzeňská směrem od Smíchovského nádraží nebo po sjezdu ze Strahovského tunelu směrem od Strakonic / Jižní spojky / ulice Radlické; vjezd do -1. podlaží
Z ulice Plzeňská při sjezdu ze Strahovského tunelu směrem od Dejvic; vjezd do -2 podlaží

Výjezdy:
Do ulice Kartouzská, možnost pokračovat dále do Strahovského tunelu směrem do Dejvic nebo do ulice Plzeňská; výjezd z -1 podlaží
Do ulice Plzeňská, možnost pokračovat ulicí Plzeňská do Řep a na výpadovku směr Plzeň, nebo po 300 metrech možnost otočení a nájezdu do Strahovského tunelu směr Radlická / výpadovka na Strakonice / Jižní spojka; výjezd z -2. podlaží.

Tip:
V rámci plynulosti dopravy doporučujeme zákazníkům využívat prostory také v -2 podlaží.
Parkoviště v -1. a -2. podlaží je vybaveno dvěma vstupy do Obchodního centra Nový Smíchov s travelátory (vstupy jsou umístěny na koncích delší strany parkoviště). Uprostřed parkoviště v -1. a -2. podlaží se nacházejí výtahy, bezpečností schodiště a prostor s nákupními vozíky.

Provozní řád podzemního parkoviště si můžete stáhnout ZDE