PARKOVÁNÍ V CENTRU

2 hodiny zdarma

2 hodiny parkování zdarma. 5 hodin parkování zdarma o víkendech a státních svátcích. Další hodiny parkování jsou zpoplatněny dle ceníku.

Otevírací doba parkoviště:
NE-ČT
5.50 – 23.59 příjezd a odjezd
0.00 – 1.30 pouze odjezd (zákazníci centra)
PÁ-SO
5.50 – 23.59 příjezd a odjezd
0.00 – 2.30 pouze odjezd (zákazníci centra)

Vstup do parkoviště je od 0.00 uzavřen všem osobám, které se nenacházejí v prostorách centra.

Maximální doba parkování je 24 hodin. Pro delší parkování pište na adresu parking@klepierre.com.

Obchodní centrum Nový Smíchov neručí za předměty a cennosti uložené ve vozidle, parkoviště je nehlídané. V prostorách podzemního parkoviště platí přísný zákaz kouření. Při jízdě i pohybu v prostorách parkoviště dbejte navigace, výstražné navigace a pokynů bezpečností agentury.

Ceník parkovného:
1. placená hodina - 50 Kč
2. placená hodina - 50 Kč + 70 Kč
3. placená hodina a každá další hodina - 50 Kč + 70 Kč + 100 Kč...

Pozn.: Parkovací systém je vybaven kontrolou SPZ. Uživatel má nárok na 2 hodiny parkování zdarma každý všední den, 5 hodin parkování zdarma o víkendech a státních svátcích (dále jen „Bezplatné parkování“), bez ohledu na počet vyjetí z parkoviště během této doby. Další hodiny parkování jsou zpoplatněny dle ceníku. Využití další doby Bezplatného parkování je možné po uplynutí 2 a více hodin po opuštění parkoviště.

SMS platba za parkovné:
Pošlete SMS kód (příklad: NS a1j 2bx e87) na číslo 90206.
SMS kód naleznete na parkovacím lístku. 1. placená hodina - 50 Kč 2. placená hodina - 50 Kč + 70 Kč 3. placená hodina a každá další hodina - 50 Kc + 70 Kc + 100 Kc. Transakční poplatek za SMS platbu max. 12 Kč za každou placenou hodinu. Objednací SMS dle tarifu zákazníka. Pro využití nutné mít SIM kartu českých mobilních operátoru s aktivovanou službou Premium SMS. U platby nad 100 Kč musíte potvrdit Ano. Daňový doklad na www.parking-sms.cz.
Provozuje: GLOBDATA a.s.

SEJF platba:
1) Otevřete SEJF, v sekci Koupit zvolte: Parkování>Praha> Nový Smíchov
2) Zadat kód mobilní platby. Ten opište z parkovacího lístku.
3) Platbu potvrďte PINem.
Poplatek za platební transakci činí 6 Kč bez ohledu na dobu parkování. Pro využití je nutné mít z App Store nebo Google Play stažený a zaregistrovaný SEJF. Daňový doklad na www.parkovacilistek.cz (GLOBDATA a.s.).

Víkendové parkování za 590 Kč V -1. podlaží a v -2. podlaží. Od pátku 16:00 do neděle 18:00.
- platba v hotovosti v kanceláři správy parkoviště (u vjezdu v -1. podlaží)
- možnost zakoupení nejpozději 2 hodiny po vjezdu do parkoviště
- přístup 24 hodin denně, možnost opakovaného výjezdu a vjezdu
- před páteční 16. hodinou a po uplynutí nedělní 18. hodiny se hradí 100 Kč za každou započatou hodinu

Parkování pro motocykly je vyhrazené na označených místech v -1. podlaží v blízkosti vjezdu. 

Praktické informace:
Maximální povolená výška vozidla je 1,8 m, maximální povolená rychlost v parkovišti je 10 km/h. Vjezd zakázán vozidlům s pohonem LPG a CNG. V 1. podzemním podlaží u vstupu do OC se nachází toalety i s přebalovací místností. Ve 2. podzemním podlaží je Vám k dispozici dobíjecí stanice pro elektromobily. V případě jakýchkoliv potíží v prostorách parkoviště kontaktujte jeho správu, která se nachází v 1. podzemním podlaží u vjezdu do parkingu. Telefonní číslo je 251 512 144.

Vjezdy:
Z ulice Kartouzské směrem z centra Prahy; vjezd do -1. podlaží
Z ulice Plzeňská směrem od Smíchovského nádraží nebo po sjezdu ze Strahovského tunelu směrem od Strakonic / Jižní spojky / ulice Radlické; vjezd do -1. podlaží
Z ulice Plzeňská při sjezdu ze Strahovského tunelu směrem od Dejvic; vjezd do -2 podlaží

Výjezdy:
Do ulice Kartouzská, možnost pokračovat dále do Strahovského tunelu směrem do Dejvic nebo do ulice Plzeňská; výjezd z -1 podlaží
Do ulice Plzeňská, možnost pokračovat ulicí Plzeňská do Řep a na výpadovku směr Plzeň, nebo po 300 metrech možnost otočení a nájezdu do Strahovského tunelu směr Radlická / výpadovka na Strakonice / Jižní spojka; výjezd z -2. podlaží.

Tip:
V rámci plynulosti dopravy doporučujeme zákazníkům využívat prostory také v -2 podlaží.
Parkoviště v -1. a -2. podlaží je vybaveno dvěma vstupy do Obchodního centra Nový Smíchov s travelátory (vstupy jsou umístěny na koncích delší strany parkoviště). Uprostřed parkoviště v -1. a -2. podlaží se nacházejí výtahy, bezpečností schodiště a prostor s nákupními vozíky.

Provozní řád podzemního parkoviště si můžete stáhnout ZDE