17. ČERVNA OD 13 HODIN

00343_charitativni_beh_NS_bannery_1920x580

POBĚŽTE S NÁMI PRO DOBROU VĚC A VYHRAJTE SKVĚLÉ CENY!

NOVÝ SMÍCHOV RUN

Nový Smíchov pro Vás připravuje zážitkový běh, historicky první ročník, který bude navíc pro dobrou věc!

Pro všechny běžce, začátečníky i profíky. Zážitková trasa povede krásnými pražskými scenériemi, se zastávkami na vyfocení se, ne na čas ale pro zážitek, zkušenost, soutěžení a přátele. Každý kdo se zúčastní až do konce dostane krásnou medaili a za účast v soutěžích může vyhrát zajímavé ceny partnerů běhu. Těšit se můžete i na doprovodný program, který bude na terase Nového Smíchova a setkáte se i se známými osobnostmi ze sportovních odvětví.

Trasa bude mít 5 km a povede z nově otevřené terasy obchodního centra Nový Smíchov, přes lávku do parku Sacre Coeur, až do krásných Petřínských sadů.

Těšit se můžete na příjemné převýšení, zeleň a aktivity po trati. Trasa bude pod dohledem organizačního personálu.
Sledovat také můžete vodiče, kteří vyběhnou spolu se skupinami běžců. Ve startu/cíli budou záchranné složky.

Registrovat se zde můžete se startovným 150 Kč.

Online registrace jsou otevřeny od středy 17. 5. 2023. Přihlásit se můžete také na místě v den závodu. (Pokud bude volná kapacita)
Kapacita závodu je 800 závodníků. Registrovaní účastníci si v den závodu 17. 6. 2023 mezi 10.00-12.00 vyzvednou startovní čísla a pokyny.
Na místě budou mít možnost si uschovat své věci a vydat se na běh! 
Účastí v tomto zážitkovém běhu pomůžete dobré věci. Zápisné bude darováno Sue Ryder, české neziskové organizaci, která pomáhá seniorům a jejich blízkým při životních změnách, které přináší stáří.


 

Partneři běhu