1920-Co_podniknout

7 NEJLEPŠÍCH VĚCÍ VE SMÍCHOVĚ

7 nejlepších věcí, které můžete podniknout v Novém Smíchově během podzimu. Nudit se rozhodně nebudete.

Vezměme to pěkně „od podlahy“ v přízemí a nadopuj se vitamíny. V období sychravého podzimního počasí a častých viróz přijde vhod pořádná dávka. U stánku Fruitisimo, kde jste možná v létě stáli frontu na zmrzlinu si teď koupíte vitaminovou pecku! Ovocné freshe v sezónních chutích Ostružiňák a Mangovíno (abstinenti i řidiči mohou být bez obav).

S lahvičkou freshe si to namiřte po eskalátorech do 1. patra. A tady se do toho pěkně obujte. A to doslova. Žabky, sandály a balerínky vystřídaly kotníkové i vyšší chelsea boty a kozačky. Podzimní outfit si kvalitní botu jednoznačně žádá.

Boty mají výhodu, že je nelimituje nějaké to kilo navíc. Pokud ale víte, že ani pod kabátem nechcete schovávat postavu zvětšenou o hříchy rozmarného léta, skočte si zacvičit. K tomu vám přijde vhod podzimní akční nabídka klubového členství Form Factory Fitness ve 2. patře centra. Plánovat čas ve fitku, studiové hodiny i relax ve wellness můžete od října do konce prosince s téměř 50% slevou. Otevřeno je od rána do noci a s předplaceným členstvím už se rozhodně nebude nač vymlouvat. Zacvičit ve Form Factory Fitness si můžete i s kartou Multisport. Než se pustíte do změny na těle, jistě využijte měření na přístroji InBody. Ať mají vaše křivky jasnou startovní čáru.

No a co se nechat po zásluze trochu rozmazlit? K tomu doslova vybízí nabídka salonu Spa & Beauty Anděl, který sdílí společné prostory právě s fitness centrem. Kromě manikúry, pedikúry nebo kosmetického ošetření najdete na jejich play listu také thajské a relaxační masáže.                             

Také v případě, že jste se do nákupáku vypravili s menšími dětmi, vyjeďte na závěr do 2. patra. Kino můžete tentokrát vynechat a zamiřte si to na úplně opačnou stranu k prosklené stěně nad tramvajovým uzlem na Andělu. Tady se nabízí relax pro všechny. Děti uspokojíte v nedávno otevřeném hřišti s mnoha interaktivními prvky a své chuťové pohárky v nesmrtelném Ovocném Světozoru. Tahle cukrárna připomíná dávný „mlíčňák“. Kromě zmrzliny a zákusků mají v nabídce mléčné koktejly a ve vitrínách lákají chlebíčky. Na své si tedy přijdou milovníci sladkých i slaných chutí.

Autor: Hana Střelečková