1920-Flying_Tiger

5 VĚCÍ KTERÉ POTŘEBUJETE, O KTERÝCH JSTE SNILI, A O JEJICHŽ EXISTENCI JSTE ANI NETUŠILI

12.04.2022
Přesně takovým sortimentem je přímo nabitá dánská designová prodejna Flying Tiger Copenhagen. Najdete zde kousky jednoduché, designové a pestré, s dotykem Skandinávie a prvkem humoru za neuvěřitelně nízké ceny. 

Ať už chcete ozvláštnit vlastní domov nebo „rozstřelit“ přátele bláznivě originálním dárkem, v Tigeru vždy kápnete na to pravé.
Ve Flying Tiger Copenhagen najdete vše od domácích potřeb přes dekorace, potřeb do kuchyně i kanceláře, hraček, po vychytávky pro domácí kutily i vše pro váš večírek.
Ve 29 zemích napříč Evropou, Asií a USA je otevřeno bezmála 1 000 obchodů Flying Tiger Copenhagen. Jeden z nich máte také ve vašem – našem OC Nový Smíchov.

Ať vás nákupy v Tigeru baví!

 

1. Pokladnička Maneki Neko

1. Pokladnička Maneki Neko

Kočka se zdviženou packou, kterou snad všichni známe z výloh asijských večerek a restaurací je symbolem štěstí a bohatství. Střádat korunky do takové pokladničky půjde jedna báseň.

2. Hledáte neotřelý zdroj světla?

2. Hledáte neotřelý zdroj světla?

Se syslem, který má místo očí dvě bodovky, neuděláte chybu. Návštěvy budou „zírat“.

3. Rákosová budka

3. Rákosová budka

Rákosová budka pro ptáčky jarně naladí balkon i předzahrádku domu. Stačí jen zavěsit a potěšit se ranním zpěvem malých opeřenců.

4. Kouzelný hrnek

4. Kouzelný hrnek

S jarními měsíci přijdou vyšší teploty a možnost odložit kabáty. Přesně v tomto duchu pobaví kouzelný hrnek, který reaguje na teplotu nápoje. Sexy týpkovi na hrnku s teplým čajem žádná neodolá.

5. Bambulková podložka

5. Bambulková podložka

Zimní šedi odzvonilo a zářit barvami může i kuchyň. Bambulková podložka se hodí pod hrnec, horkou pánev nebo třeba pod květináč.