1920-Valentyn

5 TIPŮ NA VALENTÝNSKOU PÁRTY, KDE PARTNER NENÍ PODMÍNKOU

16.02.2022

Kdo říká, že valentýnská oslava musí být ve dvou? Dnešní pojetí Dne svatého Valentýna je už na hony vzdálené původní myšlence svátku, který se slavil ve starověkém Římě. Klidně zapomeňte na konvence a oslavte tento den po svém. Jak na to?

Autor: Hana Střelečková
Foto: Lenka Kožuchová

1. Uspořádejte setkání
KNIHKUPECTVÍ LUXOR
Pozvěte kamarádku, dvě nebo klidně tři. Společně si uvařte výbornou večeři nebo si objednejte jídlo z vaší oblíbené restaurace. Pusťte si film, vrhněte se do kreativního tvoření nebo si třeba zahrajte hru. Berte zkrátka Valentýn jako příležitost k tomu se společně vidět.
Podrobnosti
Pestrou nabídku společenských her najdete přímo v knihkupectví Luxor!
2. Udělejte si radost
ROSARIAN
V únoru se zima zdá už nekonečná. Udělejte si proto radost a vneste do svého bytu špetku červené nebo růžové. Objednejte si nějaký hezký módní kousek, který vám udělá radost nebo si běžte koupit puget růží. V květinářství Rosarian si vyberete barvu podle svého gusta. A nemusí zůstat jen u růží.
Podrobnosti
Sledujte nabídku čerstvých květin prodejny Rosarian!
3. Pečujte o sebe
YVES ROCHER
Vnímejte Valentýn jako oslavu sama sebe. Své tělo opečujte s maximální laskavostí. Udělejte si peeling celého těla, přidejte masku na obličej a ulehněte do voňavé vany. Pak se rozmazlete domácí manikúrou a pedikúrou. V Yves Rocher si vyberete lak na nehty z nekonečné palety barev. Na závěr si nalijte sklenku vašeho oblíbeného šampusu a relaxujte. Ať mají nehtíky čas hezky zaschnout.
Podrobnosti
Informujte se u obsluhy ohledně nabídky těchto produktů!
4. Vyrazte na procházku
TATUUM
Pokud máte pocit, že vás město svírá, není nic lepšího než se vydat do přírody. Ztište si telefon, nasaďte kulicha, šálu a teplé rukavice a běžte na procházku. Zlepšení nálady můžete pojistit pestrými barvami čepic ze zimní kolekce Tatuum.
Divoká Šárka nebo Stromovka jsou na dojezd tramvají a přitom máte pocit, že město zmizelo v nedohlednu. Nebo zajeďte na oblíbené místo z dětství. Milé vzpomínky vás přivedou na jiné myšlenky, a navíc uděláte i něco pro své tělo.
 
Podrobnosti
Prodejnu Tatuum najdete v 1. patře centra.
5. Koukněte na film a otevřete láhev dobrého vína
Gurmetum
Dnešní doba přeje všem možným streamovacím kanálům a z jejich nabídky si snad vybere každý. Vynechejte tento den kriminálky a dramata a raději si pusťte něco nenáročného. K tomu si vychutnejte skleničku nebo dvě luxusního koňaku. Francouzský Meukow se pro lepší příležitosti rozhodně hodí. Není jen tak k sehnání, ale v prodejně Gurmetum v OC Nový Smíchov ho koupíte vždy a to ve dvou příchutích, vanilla a coffee. Ať vyberete jeden nebo druhý, při popíjení rozhodně oceníte, že jej máte jen pro sebe.
Podrobnosti
Prodejnu Gurmetum najdete v přízemí centra.