1920-CCC

5 TIPŮ NA JARNÍ OSVĚŽENÍ BOTNÍKU

06.04.2022

Jednoznačně to chce nové boty! CCC jarními novinkami přímo přetéká.

 

Autor: Hana Střelečková
Foto: Lenka Kožuchová

 

KOTNÍKOVÉ

KOTNÍKOVÉ

V kurzu zůstává trend „těžkých bot“. Z oblíbených chelsea, které byly žhavým hitem podzimu a zimy naskočte do odlehčených kožených kotníkových bot s nápaditou perforací. Jedna z luxusních značek CCC Jenny Fairy je zárukou kvalitního koženého materiálu.

MOKASÍNY

MOKASÍNY

V jarních kolekcích 2022 nechybí klasické mokasíny. Kolekce Gino Rosi je ozvláštněná kovovými přezkami ve stříbrné i zlaté barvě. Škála barev je věrná klasice. Vedle lesklé černé a béžové najdete také modrou nebo broušenou kůži v barvě velbloudí srsti.

TENISKY

TENISKY

Již několikátou sezonu se opakují tenisky. Také tentokrát s vyššími podrážkami a na klínku. Casual styl je v aktuální kolekci Jenny Fairy rozsvícen třpytivými kamínky, zlatými i stříbrnými proužky a řetízky.

VÝRAZNÉ

VÝRAZNÉ

Pokud si potrpíte na výraznou barvu bot, zamiřte mezi regály s kolekcí DeeZee. Oranžové tenisky připomínají pouťové žužu a budete v nich k nepřehlédnutí. Materiál kolekce je syntetický a cena proto velmi příznivá.

LODIČKY

LODIČKY

Také lodičky jsou klasikou, která se opakuje v kolekcích rok co rok. Změny přichází ve tvaru podpatku, barvě a lesku. Vedle hranatých robustních podpatků se vrátily také elegantní „jehly“.