Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Zelená vzpruha

29/03/2018

Nebojte, nejedná se o další z tisíce tipů na „jarní detox“, který ale vlastně není nejspíš od věci. Podstupujete někdo něco takového? Po zimě je potřeba to naše tělo trochu nastartovat a zelená je k tomu jako stvořená, a to nejen ve stravě. Zelená odkazuje na přírodu - tráva, která se po zimě zase zazelená, salát k večeři, který nahradí knedlo-zelo-vepřo, a co víc, v jarních dnech vás najednou i celkem zasytí… ano celkem, na léto si budeme muset ještě chvilku počkat. Asociace máme asi každý úplně jiné, zelená má prostě mnoho podob.

Zelená na semaforu symbolizuje „volno“. Takže hurá toho využít i mimo silnice. Buďme volní! Pro mě je tato barva jakýmsi výrazem života a svobody a když ji někdo umí nosit, je to paráda. Já se o to už spoustu let snažím. V zelené mám snad všechno – od bot po čepici a letošní jarní kolekce mi dost hrají do noty, v obchodech se to zelenou totiž jen hemží. Co vy, troufnete si na ni?

 

Pokud ano, pak hurá do obchodu. Spoustu tónů zelené najdete v kolekci Mango. Ať už čistá barva, zelená v pruhu nebo propojení s květinovým vzorem, které připomíná louku – jednoduše to všechno vypadá dobře.

Pokud si nevyberete zde a po přečtení jste se rozhodli, že váš šatník si zelenou jednoduše zaslouží. Sázkou na jistotu je vždy i H&M, tam mají všechno a některé nové kousky se tu také zelenají.

Autor Lenka Volfová

BLOG F5

> See the folder

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top