Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Zázrak jménem „brusinka“

Náš tip09/09/2019

Je to k nevíře, ale v našich lesích je krom všudypřítomných odpadků možné nalézt i spousta zázraků. Houby jsou klasika, borůvky se štěstím, ostružin bylo letos fakt mraky, ale že nasbírám i brusinky? Opravdu, rostou i v našich lesích a nebylo jich tam málo, stačí si vyšlápnout trochu do kopce.

Udělat si omáčku, džem nebo je jen tak zobat ale můžete samozřejmě i bez sběru. Existují totiž obchody, a i když to není taková sranda a dobrodružství, svůj účel to splní. Třeba taková brusinková limonáda z Marks & Spencer, tu než byste udělali…

Brusinky jsou bobule, které se vyplatí mlsat. Nemusíte pak totiž mlsat tolik zázračných tabletek. Dost často se o plodech brusnice brusinky mluví a píše jako o super foods. Nezapomeňte ale, že zázraky se dějí jen v pohádkách. Pokud však brusinky svému tělu dopřejete, na vaší imunitě to bude znát. A kdy jindy to vaše tělo uvítá víc než právě s přicházejícími sychravými dny? Antioxidační účinky, snížení krevního tlaku, cholesterolu, pomocník pro ženy, bojovník proti infekci močových cest. Mohla bych pokračovat, ty malé červené kuličky jsou opravdu léčivé.

Chutnají, jsou zdravé pro náš organismus, tak proč je nezkusit využít i pro náš zevnějšek?Manufaktura přichází s limitkou „Brusinka“. Sliby jsou jasné, bude hydratovat, zjemňovat, rozjasňovat a omlazovat. Zatím nedokáži posoudit, po prvním použití ale mohu slíbit, že minimálně budete krásně vonět. Za mě příjemný krém na ruce a sprchový gel.

V limitované edici ale pořídíte třeba i vonnou koupelovou sůl, balzám na rty nebo třeba vonnou svíčku ze sojového vosku. Takže jestli vám sedne, ideálně můžete v různých formách šířit i dál – jako dárek ideál.

Autor Lenka Volfová

BLOG F5

> See the folder

Chci vědět víc

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

724 521 657

Webové stránky

Ukázat na mapě

Otevírací doba

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Kontakt

251 177 077

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top