Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Včas a stylově

25/09/2018

Kdy jindy si pořídit nové hodinky než na podzim. Ptáte se proč? Je hned několik důvodů. Nové kolekce jsou v prodeji, staré hodinky skončily někde v písku na pláži, ano, už se zase chodí do práce – dovolená a prázdniny jsou fakt už pasé, takže je třeba chodit včas. A v neposlední řadě, abych nebyla zase jen praktická, k podzimnímu outfitu přeci bezpochyby patří i nové doplňky, nebo ne?

Teď už nejspíš nepochybujete o tom, že ty nové hodinky fakt potřebujete. Ano a do Vánoc je opravdu daleko. Takže přát si je určitě můžete, ale ve výsledku to znamená, že minimálně dva měsíce bez telefonu neuděláte ani krok a víte, jak stylové je teď být offline?!

Ve výběru hodinek nejspíš moc neporadím. Já vsázím na lásku na první pohled, kterou ale zároveň podrobuji kritickému rozboru, zda se ten či onen kousek hodí alespoň k 5 outfitům, které jsem schopna i bez stylisty sestavit a taky zda už takové nemám. Neboť, co si budeme nalhávat, chlapy si také vybíráme stále stejné.

I u hodinek, stejně tak jako u jiných doplňků se můžeme řídit trendy. Ty jsou díky bohu většinou dost obecné a hlavně závislé na jednotlivých značkách. Pokud nevíte, vsaďte na tři základní, které už přežily kde co. 

Zlato - ať už milujete jakýkoliv odstín, bylo, je a bude in nejspíš vždy.

Pánský styl a jednoduchost – za mě naprostá jednička. Je to vlastně návrat do minulosti. Kožený, hladký náramek a jednoduchý ciferník se dá vzít téměř kamkoliv.

Šperk – třetí nesmrtelný trend. Vlastně na první pohled nikdo nemusí vůbec zjistit, že si hlídáte čas a stihnete tak zavčasu utéct i před půlnocí z plesu. Jsem velký praktik, takže tahle kombinace mě taky hodně baví.

Ať už hledám hodinky pro sebe nebo jako dárek, vždycky se ráda vracím do prodejny STORM.

Mám od nich hned několikery hodinky. Některé už 10 let a stále jsou in, jen baterku musím pořád vyměňovat. Ale STORM má i svůj servis, takže vlastně jde jen o to tam vždy dojít a pokochat se zase novými trendy. Aktuální kolekce STORM – jednoduchá, čistá, tak trochu až chladná, ale pekelně sexy. #MUSTHAVE

 

… a choďte zavčasu :)

Autor Lenka Volfová

BLOG F5

> See the folder

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top