Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

Valentýn? Jsou dárky, co nekoupíte …

EVÉNEMENTS14/02/2018

Do idylky to má většinou dost daleko. Ono, když přijdeme domů, v lepším případě, po osmi hodinách práce, rozhodně jsme hned všichni naladěni na vášnivou oslavu Valentýna … 

Ne, že bychom ale nevěděli, jak na to. Radami, jak ho strávit, se to teď všude jen hemží. Za mě by si to ale každý měl udělat stejně po svém, i když se rozhodnete tento svátek všech zamilovaných třeba neoslavit vůbec, druhý den se stejně dočkáte rána.

Na druhou stranu jsem zastáncem toho, že nikdy není dost příležitostí, kdy obdarovat někoho z lásky, no a Valentýn k tomu jednoduše vybízí.

Není ale nad dárky, do nichž dáte ze sebe i něco „navíc“, než jen pár kaček z peněženky.

Uvařte večeři – v ingrediencích sáhněte po afrodiziacích a pak nemusíte být ani žádný šéfkuchař a dopadne to zaručeně dobře. Pokud jste v kuchyni fakt marní, nezapomeňte na čokoládu (a šampaňské také většinou není krokem vedle).

Vyhrabejte fotky z počátků vztahu – pokud jste spolu déle než 5 let, minimálně se dobře zasmějete. Pokud doma žádné album nemáte, jedno si vyrobte. Nemusí tam být hned 1000 fotek, stačí třeba TOP 10, které doplníte vlastním komentářem. Za deset let se budete mít čím kochat.

Jednoduše dělejte to, co vás spojuje! A nezapomeňte, Valentýn je dobrá příležitost, proč být celý večer offline. :)

 

Krásného Valentýna.

Autor Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top