titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

VÝŠIVKOVÁ MÁNIE

22/05/2017

Tuto sezonu jsou módním hitem výšivky. Nosí se na všem, co vás jen napadne: šaty, blůzky, bundičky, džíny, boty, kabelky, batůžky.

 Výšivky oživují outfit a dodávají mu šmrnc. Nejvíce frčí květinové nebo zvířecí vzory. Je jen na vás, jak se rozhodnete tento trend zakomponovat do vašeho šatníku. Můžete si pořídit šatičky, blůzku nebo sandálky s vyšívanými květinkami a máte na světě outfit na romantickou procházku. Pokud ve vás dříme spíše rebelka, sáhněte po tričku nebo kraťásky s výšivkami. Pro vyznavačky městského ležérního stylu budou to pravé ořechové džíny s decentními výšivkami nebo kabelka s výraznou výšivkou, jako hlavní akcent celého outfitu.

Výšivky jsou momentálně trendem sezony a jistě nějaký kousek s výšivkami najde každá z vás ve svém oblíbeném obchůdku. Já jsem během obhlídky tohoto trendu narazila na pěkné kousky v Mangu, Zaře a Promodu.

PS: Neodolala jsem se jen koukat a pořídila sem si v NewYorkeru džísku s vyšívanými květinkami. Jaký kousek s výšivkami přibyl do šatníku vám? 

Autor: Markéta Obržálková

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top