titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

VYRÁŽÍME NA KOLA

31/03/2017

Já už mám svou letošní premiéru za sebou. Minulý týden v neděli jsem si dala 30  a musím říct, že až nečekaně jsem nebyla následující dny úplně rozbitá.

Venku ale ještě nebylo úplně na kraťasy a triko – což je mimochodem můj nejoblíbenější cyklo-outfit - a tak jsem oblékla, co jsem měla po ruce a vyrazila. Škoda, že cyklokalhoty zůstaly ve skříni, zadek mi to druhý den trochu připomněl, ale bude lépe... 

Vlastně jsem si zase po zimě uvědomila, že na kolo je třeba se trochu vybavit. Bez všeho se samozřejmě obejdete, ale se správným vybavením bude vaše cesta o kus komfortnější.

Hned ve středu jsem tak zavítala do obchodu, abych oživila svůj cyklošatník a omrkla, v čem budu v sezóně 2017 na cyklostezkách oslňovat. Nejsem žádný závodník, takže dresy s výčtem sponzorů nejsou nic pro mě, a tak jsem skončila v H&M, neboť jejich sportovní kolekce mě baví. Je hodně ženská a sexy. Co se týká bot, tak tady zase nedám dopustit na NIKE a zavítala jsem i do Hervisu. Olalaá, jsou tam slevy! Takže za prima peníze teď pořídíte komplet outfit na kolo, cyklopříslušenství – ano, mám nový tachometr. A mimochodem, pro ty, kteří se vymlouvají, že nemají ani to pořádné kolo, Hervis má aktuálně až 50% slevy na loňské modely. 

Když už jste oblečení od hlavy až k patě, nezapomeňte na ochranné prvky. Krom toho, že před novou sezónou není od věci nechat si kolo servisovat, nezapomeňte doma brýle a helmu.

Do brašny pak sbalte vlhčené kapesníčky (někdy sepíšu článek k čemu všemu je můžete využít :)), popř. mapu a spoléhejte, že se vám po cestě nic nestane. Neboť nářadí jste samozřejmě s sebou nebrali... Proč taky, když stejně nevíte, jak ho použít, že? ;)

Na co jsem ještě zapomněla? Na vodu, ano, ale hlavně na parťáka! Hned to šlapání do kopce bude veselejší a co víc, možná vám pomůže i při defektu.

Užijte si víkend a sportu zdar!

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top