titleNewsletter.newsletter

Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

VŮNĚ JARA

29/03/2017

S jarem měníme návyky, stravu, šatník a spousta z nás i parfém. Není to nutnost, ale odborníci vědí, že teď nastal právě ten čas, kdy bychom měli hutné, silné, kořeněné vůně vyměnit za ty lehčí, svěží, květinové.

Proč? Změna je život... A i já jsem věrná svým topkám, ale na druhou stranu mám před sebou ještě spoustu let na to, abych voněla stále stejně. A tak jsem navštívila pár obchodů, abych omrkla, co by teď na jaře mohlo stát za to. A tady je výsledek mých dojmů a pojmů (taková malá inspirace pokud zcela tápete) a je jen na vás, co opravdu vyzkoušíte. Doporučuji zajít do Sephory, L`occitane či Parfumerie Douglas – poradí vám jedna báseň.

DIOR - Miss Dior
Když ho miluješ, není co řešit. Dior prostě umí a i když jeho vůně nepoužívám denně, tak bych zas a znovu sáhla i po této sladké vůni.

Jil Sander – EVE
Lehká, svěží, snad až letní vůně, která může být takovým malým příslibem přibývajícího slunka na obloze. Vydrží dlouho a cena je víc než příznivá.

Marc Jacobs Parfums - Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Kiss
Na mě vůně moc nevydržela, ale když tam byla, tak stála za to. Lehká, svěží, zajímavá vůně.

L'Occitane - Terre de Lumière
Nedám dopustit na toaletní vodu Verbena (Citrus), takže tato vůně mě hodně zajímala. Na mě trochu sladší, ale nicméně zajímavá novinka. Vydrží opravdu celý den, z počátku se zdá být dost silná, ale rozvoní se opravdu do příjemných tónů. Na denní nošení je pro mě příliš výrazná, ale na večer si ji dokáži představit.

Maison Francis Kurkdjian – Aqua Celestia
A na závěr tip od kamarádky – na internetu seženete, ale nevím, kam vás poslat to „ovonět“, nicméně za mě je to horký kandidát na mou vůni jara 2017. Kombinace máty a limetky (ne že bych to hned takto rozpoznala a pojmenovala, ale internet je mocný:)) vás podle mě dostane stejně jako mě.

Autor: Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

další novinky

#JustAsk

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku

Otevírací doba

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061
> Kontaktujte nás

Top