Stáhněte si vaši mobilní aplikaci zdarma Nový Smíchov ? Klikněte zde

VŮNĚ A CHUŤ PODZIMU

01/10/2018

Podzim je spojen s posledními teplými slunečními paprsky, zbarveným listím a stále chladnějším počasím. Každý z nás má jistě vlastní, dobře vyzkoušený recept, kterým si umí zpříjemnit den a pozvednout špatnou náladu. Pokud ale tápete, přinášíme vám několik osvědčených tipů, které vás vytáhnou z každé podzimní depky.

Na podzim mnoho z nás přepadává splín a špatná nálada. Na předvánoční chmury zabírá kvalitní spánek, relax, vitamíny a dobré bylinkové čaje. Pro ty se můžete zastavit například ve specializované prodejně Oxalis, kde si o svých potřebách můžete promluvit se speciálně vyškoleným personálem a jednotlivé produkty si i očichat.

 

Provoňte si domov!

Ten správný relax si můžete navodit prostřednictvím svíček a vonných tyčinek. Než si začnete hovět na gauči, zapalte si okolo svíčky a nasávejte jejich aroma. To k podzimu zkrátka patří. Navíc můžete vybírat z nepřeberného množství různých druhů – s podzimem se pojí pečená jablka, skořice, hřebíček, sladké dýně, švestky, ale třeba i vlašské oříšky. Různé vonné olejíčky, svíčky a tyčinky seženete v prodejně Horoskop, knihkupectví Luxor či v domácí sekci obchodu H&M.

 

Zajezte to!

Jídlo je prostě základ a všechny problémy se řeší lépe s plným žaludkem. Proto vyrazte na nějakou podzimní mňamku a uvidíte, že svět tak bude mnohem hezčí. Spoustu sezónních chuťovek nabízí třeba Salaterie Ugo a ve Starbucks si můžete pochutnat rovnou na třech podzimních specialitách – Pumpkin Spice Latte, Maple Rooibos Tea Latte a Maple Latte. Je jen na vás, pro kterou příchuť se rozhodnete.

 

A jak řešíte podzimní chmury vy?

Autor Renata Hrabáková

BLOG F5

> See the folder

další novinky

#Just Ask

Odpovíme
během hodiny
na našem facebooku

Položte vaši otázku
Otevírací doba
PĚTIHVĚZDIČKOVÉ OBCHODNÍ CENTRUM

Telefon : 251 101 061 ŘEDITELSTVÍ OBCHODNÍHO CENTRA 251 511 151 INFOSTÁNEK
> Kontaktujte nás

Top